Layer 2

E-Bülten

Teknoloji

Kripto Sahra Altı Afrika'da Yavaş Yavaş Büyüyor: Chainalysis Raporu

Convexity'in kurucusu Adedeji Owonibi, düşük iş olanakları nedeniyle kriptonun yüksek eğitimli gençler için “ailelerini beslemenin bir yolu” olduğunu söylüyor.

3 Ekim 2022 11:40

Metaverse’ü Gerçek Dünyayla Tanıştırmak Nasıl Mümkün Olabilir?

XR Masters CEO’su Ali Hantal, artırılmış gerçeklik bulut teknolojisiyle metaverse’ün gerçek bir dünyadaymış gibi deneyimlenebileceğini söylüyor

1 Ekim 2022 19:21

Blokzincir Oyun Geliştiricilerine Google ve Game Factory’den Hızlandırma Programı

Blokzincir, mobil, PC ve konsol oyun geliştiricileri için hızlandırma programı kapsamında 20 oyun girişimi seçilecek

30 Eylül 2022 17:16

Merkeziyetsiz Finans Geleneksel Finansı Nasıl Evrimleştirecek?

CoinDesk Türkiye’nin düzenlediği Merkeziyetsiz Finans Geleneksel Finansı Nasıl Evrimleştirecek? adlı webinar De-Fi hakkında uzman isimleri bir araya getirdi.

30 Eylül 2022 15:21


Piyasalar

1
Rallisiyle Meşhur Ekim Ayına Girerken Piyasada Endişe Hakim

3 Ekim 2022 10:36

Son Teknoloji Haberleri

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk