Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Öğren

Staking Nasıl Yapılır: Başlangıç için 7 Strateji

Ethereum gibi PoS ağlarında kendinizi stake işlemlerine kaptırmak oldukça kolaydır. Ancak uzun vadede temkinli olmak en mantıklısıdır.

25 Eylül 2023 17:11

Kripto Para Ticaretinde Risk Nasıl Yönetilir?

Kripto para ticareti özellikle yeni trader’lar için bazı riskler taşıyabilir. Ancak bu riskleri yöneterek akıllı bir şekilde yatırım yapmanın yolları bulunuyor.

23 Eylül 2023 13:18

ERC-6551 Nedir? "Sırt Çantası" Cüzdanının İncelenmesi

Son birkaç ayda, pek çok Web3 projesi ERC-6551 standardını veya token sözleşmeli (token-bound) hesapları benimsedi. Bu yeni standart; NFT'ler, oyunlar, DAO'lar ve metaverse genelinde birçok yeni kullanım olanağı sağlıyor.

30 Ağustos 2023 18:27

RWA Tokenizasyonu: Gerçek Dünya Varlıklarını Tokenleştirmek Ne Demektir?

Geleneksel finans devleri; değerli metaller, sanat eserleri, evler ve daha fazlası gibi varlıkları blok zincirine koyma fikrinden heyecan duyuyor.

15 Ağustos 2023 12:40


Piyasalar

1
Maker Token’ın (MKR) Borsalardaki Hacmi Yükselişte

28 Eylül 2023 12:04

Son Öğren Haberleri

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk