Layer 2

E-Bülten

Piyasalar

Rallisiyle Meşhur Ekim Ayına Girerken Piyasada Endişe Hakim

Kasvetli bir Eylül ayını geride bırakan kripto piyasası, geçmişte her yıl istisnasız yukarı yönlü hareketliliğin yaşandığı Ekim ayına girişini yaparken, Bitcoin de 19 bin dolar bandında işlem görüyor.

3 Ekim 2022 10:36

BitMEX, Borsa Token’ı BMEX’i Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

BMEX'in çıkış tarihi piyasadaki büyük sarsıntı nedeniyle ertelendi ancak BitMEX CEO'su token’ın yıl sonuna kadar piyasada olmasını istiyor.

3 Ekim 2022 08:31

Ethereum Birleşmesi Konvertibl Para Cazibesinde Bitcoin'i Geride Bıraktı

Uzmanlar, Ether'in net enflasyon oranına kıyasla sert düşüşünün madencilik ödüllerinin kaldırılması ve işlem ücretlerinin "yakılmasıyla" ilgili olduğunu söylüyor.

1 Ekim 2022 14:30

Nadir CryptoPunk NFT’si 4,4 Milyon Dolara Satıldı

Kripto ve NFT dünyasının öne çıkanlarından biri olan DJ Seedphrase elindeki nadir CryptoPunk NFT’lerinden birini 4,4 milyon dolara sattı.

30 Eylül 2022 16:07


Şirketler

1
DAO’lar Demokratik Ama Ya Manipüle Edilirse?

3 Ekim 2022 14:10

Son Piyasalar Haberleri

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk