Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Piyasalar

Piyasalar Fed Başkanının Mesajını Bekliyor

Geçen hafta 25 baz puanlık faiz indirimiyle sıkı para politikasında gevşemeye giden ABD Merkez Bankası’dan gelecek açıklamalar, hem hisse senedi hem de kripto piyasasının gündeminde

6 Şubat 2023 13:10

Fed Politikaları Wall Street’teki Bitcoin Söylemlerini Sekteye Uğratabilir

Ocak ayında yaşanan gelişmeler ve işgücü raporu, neden bitcoin alınması gerektiğine dair söylemleri boşa çıkarsa da bitcoin’in asıl değer önermesi gelişmekte olan piyasalarda kendini gösteriyor.

4 Şubat 2023 09:23

Fed'in Faiz Kararı Sonrası Kripto Piyasasında Durgunluk Hakim

Fed Başkanı Jerome Powell’ın “dezenflasyonist süreç başladı” vurgusuyla hisse senedi piyasaları rahat bir nefes alırken, kripto piyasasında ise yatay bir seyir hakim. Bitcoin ise 23 bin bandında tutunuyor.

3 Şubat 2023 11:22

Powell’ın Güvercin Açıklamaları Piyasanın Yüreğine Su Serpti

ABD Merkez Bankası’ndan (Fed) piyasanın beklentileri dahilinde 25 baz puanlık faiz artırımı gelirken, Fed Başkanı Jerome Powell’ın toplantı sonrası yaptığı güvercin açıklamalar piyasaların moralini yükseltti

2 Şubat 2023 10:25


Şirketler

1
Genesis ve DCG, Ana Alacaklılarla Prensipte Anlaştı

7 Şubat 2023 21:07

Son Piyasalar Haberleri

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk