Layer 2

E-Bülten

Şirketler

DAO’lar Demokratik Ama Ya Manipüle Edilirse?

DAO’larda tüm kararlar oylama sonucunda demokratik bir şekilde alınıyor. Ancak, CoinDesk Türkiye’ye konuşan Av. Altuğ Özgün ve Alp Şirin, “Ya kitleler manipüle edilirse?” sorusunu soruyor.

3 Ekim 2022 14:06

Inca Digital CEO’su Zarazinski’ye Göre Kripto İnovasyonu Ulusal Güvenlik Meselesi

Adam Zarazinski, kripto geliştiricilerinin niçin ABD'de kalması gerektiği konusunu ve Inca’nın Savunma Bakanlığı’yla yaptığı son sözleşmeyi anlatmak için First Mover’a katıldı.

3 Ekim 2022 12:21

Kaybeden NFT’ciler İçin Mutluluk Zamanı

NFT piyasasında kış derinleşirken Flip, fantezi liginin zararda olan NFT tüccarlarına tatlı adrenalini pompalayacağını söylüyor.

3 Ekim 2022 11:33

Yapı Kredi Kullanıcıların Duygularının Belirlenebildiği Web5.0'ı da Gündemine Aldı

Blok zinciri teknolojilerine odaklanan banka Web2.0 ile web3.0’ın birleşimi olan Web5.0’ı da incelemeye başladı

2 Ekim 2022 10:00


Piyasalar

1
Rallisiyle Meşhur Ekim Ayına Girerken Piyasada Endişe Hakim

3 Ekim 2022 10:36

Son Şirketler Haberleri

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk