Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

HAKKIMIZDA

Küresel iş dünyasının ve ekonomik yapının merkeziyetsiz bir düzene doğru evrildiğine inanıyoruz. Gücün, kaynakların, etkinin, yönetişimin tabana yayıldığı, katılımın ön plana çıktığı, şeffaflık-hesap verilebilirlik- izlenebilirlik gibi kavramların gücünü artırdığı bu yeni dünyanın alışılagelmiş iş modellerini evrilteceğini, yepyeni iş modellerine zemin hazırlayacağını düşünüyoruz. Bu dünyada değeri değer üretme, mülkiyet, işlem gibi kavramların ve uygulamaların boyut ve kapsam anlamında önemli biçimde değişip dönüşeceği görüşünü benimsiyoruz.

Dünyanın önde gelen medya ve içerik platformu olan Coindesk’in Türkiye edisyonu olan Coindesk Türkiye olarak, bu yeni şekillenen merkeziyetsiz dünyanın oluşması ve gelişmesi sürecinde finansal sistemdeki ve iş dünyasındaki dönüşümü anlamak ve değere dönüştürmek isteyen herkes için güvenilir, etkili ve özgün bir içerik platformu olarak konumlanıyoruz. Haberler, derinlemesine analizler, içgörüler, araştırmalar, etkinlikler ve birçok farklı içerik türü üzerinden iş dünyasının ve ekonominin yeni boyutunun anlamlandırılmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

İçerik ve etkileşim, işimizin temelinde yer alıyor. Her biri alanında uzman ve büyük potansiyel sergileyen ekibimiz merkeziyetsiz bu yeni dünyanın değer mekaniklerini ve içgörülerini oryaya koyacak haberler, dosyalar, video ve ses formatların da içerikler ve etkileşim noktaları oluşturarak habere, içeriğe ve içgörüye en etkin biçimde erişilmesine çalışıyor. Coindesk Türkiye, bu yeni dünyanın içerik ihtiyaçları ile gazeteciliğin ve içerik sağlayıcılığın zengin dünyasını birleştirmeyi hedefliyor.

Günümüzde içeriğin formatlanmasının öneminin farkındayız. Coindesk Türkiye olarak size uygun ve etkin her mecradan, o mecranın ruhuna ve koşullarına uygun, yenilikçi bakış açısıyla hazırlanan içerikler sunmaya gayret ediyoruz. Kimi zaman web sitemizden bir haber okuyarak, kimi zaman canlı bir etkinliğimize katılarak, kimi zaman bültenlerimizi okuyarak ya da video veya podcastlerimizden yararlanarak merakınızı giderebilirsiniz.

Coindesk Türkiye olarak ekosistemin bir araya gelmesine ve etkileşimde bulunarak bilgi ve deneyim paylaşmasına büyük önem veriyoruz. Düzenlenecek etkinliklerimizde iş dünyasını bir araya getirmek, bu yeni şekillenen dünyaya dair bilgi ve deneyim paylaşımına zemin hazırlamaktan keyif alıyoruz. İster dijital ister hibrit ister fiziksel olsun Coindesk Türkiye etkinlikleri, fikirlerin paylaşıldığı ana platformlar olarak hayata geçiyor. Bu etkinlikler Coindesk Türkiye ekosisteminin moderasyon ve içerik paylaşımı anlamında tecrübeli ve donanımlı katılımcılarının yönetiminde keyifli birer platforma dönüşüyor.

Dijitaldeki deneyimimize ve yaklaşımımıza güveniyoruz. Sahip olduğumuz son teknoloji ürünü stüdyomuzda her türlü canlı yayını yapabilme, video ve podcast üretebilme gücüne sahibiz.

Özel projeler birimimiz, kurumların ihtiyaç duyduğu özgün içerikleri üretmek, kendilerine ve ekosistemlerine dair anlamak istediklerini katama değerli içeriğe dönüştürecek projelere imza atmak üzere konumlanıyor.

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk