Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Azuki, Yeni NFT Koleksiyonu “Elementals”ı Tanıttı

Henüz açıklanmayan 20 bin baskılık NFT koleksiyonunun bir kısmı airdrop’la dağıtıldı.

26 Haziran 2023 22:08

Güncellenme: 27 Haziran 2023 06:56

Popüler blue-chip NFT koleksiyonu Azuki'nin, ekosisteminde bulunan unsurlardan ilham alınan yeni bir koleksiyonu yayımlanıyor.Yapılan basın açıklamasına göre Azuki Elementals, ekosistem elementleri toprak, ateş, yıldırım ve suyu konu alan 20 bin NFT’den oluşuyor. Koleksiyon, her mint’te kendine özgü özellikler ortaya çıkaracak olan farklı seviyeleri içeriyor.


Salı günü Hollanda Açık Artırması olarak sunulacak olan satış, 2 ETH’den (yaklaşık 2,800 dolar) başlayacak ve başka bir Azuki koleksiyonu olan BEANZ sahiplerine öncelik verilecek. Kalan 10 bin NFT’nin tamamı satılana kadar her beş dakikada bir NFT fiyatı 0,1 ETH yani 187 dolar düşecek.


Yeni koleksiyonda yer alan NFT’lerin bir kısmı, cuma günü Las Vegas’ta düzenlenen “Follow the Rabbit” isimli bir etkinlikte airdrop’la dağıtıldı.Azuki sahibi ve etkinlik katılımcısı Charlie G’nin tweet’ine göre, airdrop şanslıları ne olduğu açıklanmayan bir Azuki Elemental NFT’nin yanı sıra soulbound token da kazandılar.


Charlie, paylaştığı tweet’te şöyle yazdı: “Vegas’ta tanık olduğumuz fragman, mekanın daha önce görmediği bir kalitedeydi. Bu da Azuki’nin NFT projelerinde tipik olarak gördüğümüzün çok ötesinde bir dikkat çekme becerisi olduğuna işaret ediyor.”


OpenSea’den elde edilen veriler, Azuki’nin taban fiyatının 15,3 ETH yani yaklaşık 29 bin dolar olduğunu gösteriyor. Proje şu anda 560,795 ETH yani 1 milyar doların biraz üzerinde işlem hacmine sahip. BEANZ’in taban fiyatı ise 1,28 ETH yani 2,500 dolar ve işlem hacmi yaklaşık 300 milyon dolar.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    web3azukinft

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Grayscale, Ethereum Trust’ını Spot ETH ETF’sine Çeviriyor

2 Ekim 2023 18:06

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk