Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Cameron Thompson

 • Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

  Son Haberler

  Şirketler

  Aave, Ethereum Likidite Havuzundaki Varlıkları Donduruyor

  Topluluk, ağı v3 sürümüne yükseltmeden önce DeFi protokolündeki riski azaltmak için Ethereum likidite havuzundaki 17 varlığı dondurmak için oy kullandı.

  Şirketler

  ApeCoin DAO Kendi NFT Pazaryerini Kurdu

  ApeCoin DAO, NFT altyapı şirketi Snag Solutions iş birliğinde kendi NFT pazaryerini kurdu.

  Teknoloji

  Kadınların Metaverse’te Sayısı Çok, Gücü Az

  McKinsey’in raporuna göre kadınlar metaverse'le erkeklere göre daha ilgili. Ancak metaverse şirketlerinin çoğu erkekler tarafından yönetiliyor.

  Şirketler

  NFT Pazaryeri X2Y2 Yaratıcı İmtiyaz Haklarını Yeniden Zorunlu Kılacak

  Popüler NFT pazaryerlerinden biri olan X2Y2 yaratıcıların imtiyaz haklarını opsiyonel yapma kararından vazgeçti. Pazaryerinin bu kararı birçok diğer pazaryerine de örnek teşkil etmişti.

  Şirketler

  Nike, Web3 için Yeni Bir Platform Kuruyor

  Web3 yatırımlarına devam eden Nike, kullanıcıların kendi dijital koleksiyonlarını oluşturabileceği ‘.SWOOSH’ adlı bir platform kurdu.

  Şirketler

  295 Milyon Dolarlık Dolandırıcılık SEC’e Yakalandı

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), Trade Coin Club kurucularını Ponzi şeması kullanarak dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla suçluyor.

  Teknoloji

  Mythical Games’te İşler İyi Gitmiyor

  Web3 oyun stüdyosu Mythical Games, personelinin yüzde 10’unu işte çıkarıyor.

  Teknoloji

  Ripple, NFT’ler İçin Yeni Bir Alan Oluşturuyor

  Ripple Labs, tokenizasyonun kitlesel olarak benimsenmesini hızlandırmak ve blok zincirinde üzerinde dünyada bulunan varlıklara yer vermek istiyor.

  Politika

  Norveç Metaverse’de Vergi Dairesi Kurdu

  Norveç, Web3 teknolojileri üzerine çalışmalarına devam ediyor. Ülke şimdi de metaverse’te vergi dairesi açtı.

  Loading...

  Kategoriler

  Yazarlar

  Piyasalar

  Şirketler

  E-Bülten

  Politika

  Teknoloji

  Kripto Paralar

  Hakkında

  Hakkında

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Künye

  Çerez Politikası

  Reklam Verin

  KVKK Başvuru Formu

  İletişim

  Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


  Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  @2022 CoinDesk