Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Genel Bakış

CoinDesk Türkiye Kripto Varlıklar Trend Analizi (KVTA) Somera tarafından geliştirilen, taranan ve raporlanan veri modeli kullanılarak hazırlanmıştır. Bu analizde Kripto Varlıklar, kullanıcıların sosyal medya ve internet üzerinden davranışları taranarak anlık listelenmektedir.

Kripto Varlıkların sembol, kategori bilgileriyle birlikte; Son 24 saat, son 4 saat ve son 1 saatlik internet ortamında kullanıcılar tarafından ne sıklıkla bahsedildiği ölçülerek raporlanmaktadır. Kullanıcıların davranışları raporlanırken tüm sosyal medya kanalları ve internet ortamlfarında oluşturduğu veriler baz alınır.

katkılarıyla

CoinDesk Türkiye Kripto Varlıklar Trend Analizi

Aset SembolKripto VarlıkKategoriSon 24 Saatlik Trend4s Trend1s Trend

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk