Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

OpenSea Pro’ya Geçiyor, Ralph Lauren Kripto Kabulüne Başlıyor

Ayrıca, blok zinciri oyunlarına ve metaverse projelerine yapılan yatırımlar, yılın ilk çeyreğinde 739 milyon doları gördü.

10 Nisan 2023 09:52

Güncellenme: 10 Nisan 2023 10:44

Non-fungible token (NFT) pazarı OpenSea, profesyonel yatırımcılarını hedefleyen yeni bir platform başlatarak rakibi Blur’u hedef aldı. OpenSea Pro’ya gelen tepkiler şu ana kadar genel olarak olumlu fakat Blur’un sadık yatırımcılarını geçiş yapmaya ikna edebilecek mi, henüz belli değil.Amerika merkezli moda markası Ralph Lauren, yeni açılan Miami mağazasında kripto para ödemelerini kabul edecek.


OpenSea Pro denize açılıyor

Rakip NFT pazarı Blur devreye girene kadar pazarda hakimiyetini sürdüren OpenSea, profesyonel NFT alıcılarını çekmek ve tahtını geri almak için OpenSea Pro platformunu başlattı. Şirket, basit kullanımı ve her yerde erişim sağlanabilmesi nedeniyle koleksiyonculara ve sanatçılara hitap etmeye devam ediyor. Ancak Blur, ücretsiz olması ve ticaret teşvik mekanizmaları nedeniyle, hızlı tempoya sahip yatırımcılar söz konusu olduğunda öne geçiyor. Taraflar arasındaki mücadele devam ederken, rekabeti artırmak adına politika değişikliklerine gidiyorlar.OpenSea Pro, nisan ayında başlatılan NFT koleksiyoncusu Gem’in yeniden markalaşmış hali olarak piyasaya çıkıyor. Yeni platformun 170 pazardan bilgi topladığı, yatırımcılara eşzamanlı veri takibi, envanter yönetimi ve daha fazlasını sunduğu söyleniyor. Ayrıca site, Gem’in ilk kullanıcılarına Gemesis adı verilen bir NFT toplama fırsatı sunuyor.OpenSea Pro’nun Blur’u geçip geçemeyeceği henüz belli olmasa da Twitter’daki kullanıcılar platforma olumlu yaklaştı. OpenSea Pro, özellikle deneyimli NFT yatırımcılarına hitap ediyor.Kripto modaya uyum sağlıyor

Amerikan moda markası Ralph Lauren, Miami’de açtığı yeni mağazasında kripto para ödemelerini kabul edecek. Bu, markanın kripto ödemeleri kabul eden ilk mağazası olacak. Mağaza, müşterilerin bitcoin (BTC), ether (ETH) ve polygon (MATIC) kullanarak satın alım gerçekleştirebilmelerini sağlamak adına BitPay ile birlikte çalışıyor. Ralph Lauren, aylardır Web3 denemeleri gerçekleştirirken kripto ödemelerini entegre etmek, marka için önemli bir adım.Buna ek olarak marka, Poolsuite NFT koleksiyonunun sahiplerine hediye edilecek olan iş birliği NFT’leri tasarlamak için Web3 topluluğu Poolsuite ile birlikte çalışıyor. Üyeler “özel bir etkinliğe” erişim sahibi olacaklar ve dijital Ralph Lauren kıyafetlerini kullandıkları “Leisurist” avatarlarını güncelleyebilecekler.Daha Fazla Oku

    web3OpenSeablurRalph Laurennft

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in 63 Bin Dolara Yükseldiği Sırada TON ve RNDR %13'ten Fazla Arttı

10 Mayıs 2024 18:13

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk