Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Coinbase, Olası SEC Yaptırımlarını Açıkladıktan Sonra Oppenheimer’da Düşüş Yaşadı

Wall Street komisyon şirketi, ABD'deki kripto yaptırım eylemlerinin adaleti konusunda gittikçe endişelenmeye başladığını söyledi.

23 Mart 2023 16:29

Güncellenme: 23 Mart 2023 18:02

Oppenheimer'dan Owen Lau, dün gece Coinbase (COIN) ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'ndan (SEC) bir Wells bildirimi geldiğini açıkladıktan sonra kripto borsası üzerindeki performans notunu düşürdü. Lau ayrıca, dijital varlık endüstrisini ciddi şekilde eleştiren salı günkü Başkan’ın Ekonomik Raporu’ndan da bahsetti.COIN hisseleri piyasa öncesi işlemlerde yüzde 12,9 daha düşük.


Sağlıksız düzenleyici ortama bakıldığında, ABD'deki blok zinciri teknolojisini ve dijital varlık geliştirmeyi destekleyen Lau, "yaptırım eylemlerinin adaleti ve [kripto] ekosisteminin görünüşe göre sınırlı büyüme kabiliyeti ve bankacılık sisteminden gelen desteğin azalması” konusunda gitgide daha fazla endişe duymaya başladığını söyledi.


Lau, S&P 500 hisse endeksi yaklaşık yüzde 3 artarken Coinbase hisselerinin bu yıl şimdiye kadar yaklaşık yüzde 118 artmasıyla birlikte kenara çekildiğini belirtti.


"Bitcoin'in (BTC) son dönemdeki gücü, insanların alternatif finansal sistemler istediğini, ancak bu başarısının kurbanı da olabileceğini gösteriyor" diye de ekledi.


Daha Fazla Oku

    SECOppenheimercoinCoinbase

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Will Canny

Will Canny, finansal hizmetler sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir piyasa muhabiridir. Şimdi CoinDesk'te bir sözleşme muhabiri olarak kripto ritmini takip ediyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Tahmin Piyasaları Donald Trump’ın Kaybedeceğini Öngörüyor

25 Mayıs 2024 21:41

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk