Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

TSM, Web3 Oyun Platformu için Avalanche ile Ortaklık Kuruyor

Avalanche, rekabetçi oyun platformu Blitz’i kurarken TSM’nin blokzincir ortağı olacak.

8 Mart 2023 13:09

Güncellenme: 8 Mart 2023 13:34

Sektördeki en iyi e-spor takımlarından biri olan TSM, rekabetçi oyun platformu Blitz’i geliştirirken Avalanche blokzincirini kullanacak.

Anlaşmanın parçası olarak TSM, on-chain işlemleri gerçekleştirmek için AVAX token’ların kullanılacağı bir alt ağ (subnet) oluşturacak.

Basın açıklamasına göre, TSM’nin oluşturacağı bu ağda Avalanche sponsorluğuyla turnuvalar yapılacak. Aynı zamanda platform, oyuncuların yeteneklerini geliştirmeyi ve Blitz arenalarında rekabet maçları gerçekleştirmeyi hedefliyor. Bu ortaklık sayesinde kullanıcılar, sanal varlıkların satın alınması ve depolanması aşamalarında Avalanche varlık yöneticisi Core’u kullanacak.

Avalanche blokzincirinin ana şirketi Ava Labs başkanı John Wu, projeyle ilgili “Avalanche’ın tamamen özelleştirilebilir alt ağları, TSM gibi kuruluşların milyonlarca kullanıcıya ulaşabilmeleri için tasarlandı. Bu ağlar, saniyenin altında işlem hızı ve ölçeklenebilirlik sağlarken kullanıcıların sınırları zorlamasını mümkün kılıyor” ifadelerini kullandı.

Proje, milyonlarca e-spor oyuncusunu Web3 teknolojisine dahil etmeyi amaçlıyor.

210 milyon dolar değerinde e-spor tarihinin en büyük sponsorluğu olan FTX-TSM ortaklığı, kasım ayında şirketin iflasıyla son bulmuştu.


Daha Fazla Oku

    TSMe-sporAVAXavalancheweb3

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Zekâ Ağlarında Gizlilik Labirenti: Gözetim Toplumu Çerçevesinde AI ve Blockchain İlişkisi

3 Aralık 2023 15:00

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk