Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

PancakeSwap’ın Son Sürümü Ethereum’un Layer-2 Linea Ağında Başlatıldı

Yeni sürüm, gelişmiş Swap (Takas) ve Likidite Sağlama işlevleri sunarak kullanıcıların sorunsuz bir şekilde token ticareti yapmalarını sağlıyor.

24 Ağustos 2023 18:57

Güncellenme: 25 Ağustos 2023 09:13

Merkeziyetsiz borsa PancakeSwap v3, yeni kullanıcıları çekmek ve gelir elde etmek amacıyla Ethereum geliştirme laboratuvarı Consensys tarafından inşa edilen Linea mainnet’ine katıldı.


PancakeSwap halihazırda Ethereum, BNB Chain, Aptos, Polygon zkEVM, zkSync Era ve Arbitrum'da mevcut. Sürüm, testnet aşamasını başarıyla geçtikten sonra trader’ların hizmetine açıldı. Yatırımcılar artık daha düşük ücretlerle ve gelişmiş sermaye verimliliğiyle token trade edebilecekler.


Daha önce ConsenSys zkEVM olarak bilinen Linea, güvenlikten ödün vermeden daha yüksek işlem hızı ve daha düşük gaz maliyetleri sunmak adına hesaplamalarını Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile gerçekleştiriyor ve sıfır bilgi kanıtı teknolojisini (zero knowledge proofs) kullanıyor.


EVM’ler, tüm Ethereum hesaplarının ve akıllı sözleşmelerin bulunduğu bir dizi sanal bilgisayarı ifade ediyor. Sıfır bilgi kanıtı ise bir işlemin geçerliliğini, o işlemin verilerini halka açmadan kanıtlamaya yarıyor.


PancakeSwap v3, Linea desteğiyle kullanıcılara sorunsuz ve verimli bir trading deneyimi sağlayan gelişmiş Swap ve Likidite Sağlama işlevlerini sunuyor. Likidite sağlayıcıları, varlıklarını çoğu işlemin gerçekleştiği belirli fiyat aralıklarında yoğunlaştırarak sermaye verimliliğini en üst düzeye çıkarabiliyor.


Ayrıca kullanıcılar, kilitli token’larını piyasadaki volatilite dönemlerinde 4,000x kaldıraçla trade edebilecek.


PancakeSwap’ın farming özelliğini önümüzdeki aylarda getirmesi bekleniyor. Farming, kullanıcıların LP token’ları stake etmelerini ve PancakeSwap’ın CAKE token’ını kazanmalarını sağlayacak.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    PancakeSwaplineaEthereumConsenSysDEX

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Trump, Kripto Bağışlarını Kabul Eden İlk Büyük Parti Adayı Oldu

22 Mayıs 2024 09:54

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk