Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

PancakeSwap, Üçüncü Sürümünü Nisan’da Piyasaya Sürecek

PancakeSwap V3, gelişmiş likidite provizyonu, rekabetçi ticari ücretler, teşvikler ve verimli tarım araçlarına yönelik geliştirme gibi yeni özellikler barındıracak.

6 Mart 2023 14:19

Güncellenme: 6 Mart 2023 14:28

Gelişticilerin CoinDesk’e yaptığı açıklamaya göre, merkeziyetsiz borsa PancakeSwap, üçüncü sürümünü (V3) Nisan ayının ilk haftasında piyasaya sürecek.


PancakeSwap, tüm merkeziyetsiz borsalar gibi, kullanıcılarının kripto paralarını aracısız bir şekilde takas etmelerine, takas işlemlerinden gelir elde etmelerine ve söz konusu bu gelirlerin bir bölümünü ödül kapsamında likidite sağlayıcılara dağıtmalarına olanak sağlamak için akıllı sözleşmeler kullanıyor.


V3, sadece, hızlı işlem gücü ve düşük maliyetli işlem anlayışıyla bilinen BNB Smart Chain'de yer alacak. PancakeSwap şu anda BSC, Aptos ve Ethereum ağları aracılığıyla dağıtılıyor.


Planlanan yükseltme, uygulamaya iyileştirilmiş likidite provizyonu, rekabetçi ticaret ücretleri, ticari teşvikler ve verimli tarım araçları gibi özellikleri ekleyecek.


Bu ürünün daha fazla sermaye çekmesi, gelir artışı yaratması ve PancakeSwap'in değer teklifine katkıda bulunması planlanıyor.


PancakeSwap, Pazartesi itibariyle 2,4 milyar doların üzerinde kilitli token’a sahip durumda bulunurken Nisan 2021'de gerçekleşen lansmandan bu güne kadar 438 milyar dolar işlem hacmi gerçekleştirdi. Borsanın CAKE token’larının piyasa değeri ise 670 milyon dolar seviyesinde.


PancakeSwap, Pazartesi günü 27 milyon dolar değerinde CAKE token’ı yakarken, konuyla ilgili olarak paylaştığı Twitter iletisinde, yakılan 7 milyon token’ın, borsanın, ticaret, piyango ve NFT pazarından kazanılan ücretlerden elde edildiğini açıkladı.

Daha Fazla Oku

    PancakeSwapBNB smart chainV3

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Düzeltmesi Yaklaşıyor Olabilir

26 Şubat 2024 20:44

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk