Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

NFT Koleksiyonu Okay Bears, Sağlık Örgütü (RED) ile Ortaklık Kuruyor

PFP projesi, AIDS, Tüberküloz ve Sıtma ile mücadele için ‘Global Fund’a bağış toplamak üzere (RED) temalı ürünler piyasaya sürecek.

14 Nisan 2023 10:58

Güncellenme: 14 Nisan 2023 11:29

Solana tabanlı değiştirilemez token (NFT) koleksiyonu Okay Bears, salı günü AIDS ve küresel sağlık adaletsizlikleriyle mücadele için bağış toplamak adına küresel sağlık örgütü (RED) ile iş birliği yaptıklarını açıkladı.


İki kuruluş, sweatshirtler, tişörtler ve bileklikler çıkarmak üzere her iki markanın fikri mülkiyetini (IP) kullanan bir ürün koleksiyonu üzerinde çalışıyor. Gelirin bir kısmı, AIDS ile mücadeleye kaynak sağlama amaçlı bir kuruluş olan Global Fund'a bağışlanacak.


Okay Bears'ın baş iletişim sorumlusu Peter Gould, bir basın açıklamasında NFT koleksiyonunun hayırseverliğe sevk etmek için NFT'leri kullanan, uzaydaki bir "kültür değişiminin" simgesi olduğunu söyledi.


Gould, "(RED) ile birlikte çalışmaktan ve günümüzün en önemli insan hakları sorunlarıyla mücadele etmek için ürünleri ve dijital koleksiyonları kullanma konusunda ortak bir tarih inşa etmekten gurur duyuyoruz" dedi.


(RED) iş gelişimi başkanı Greg Sheps, on-chain sanatını bağış toplamak için yenilikçi bir araç olarak gördüğünü söyledi.


“AIDS tehdidini ortadan kaldırmak istiyorsak, geniş bir perspektiften bakmalı, tüketicilerle oldukları yerde buluşmalı, AIDS'le ve pandemilerin büyümesini sağlayan adaletsizliklerle mücadele etmek için daha fazla para ve daha fazla ses getiren yeni ve heyecan verici ortaklıklar kurmalıyız.” "(RED), en çok ihtiyaç duyanlara hayat kurtaran testler, tedavi ve bakım sağlamak için Okay Bears ile iş birliği yaparak dijital sanat alanına olan atılımına devam etmekten büyük heyecan duyuyor."


Okay Bears, fikri mülkiyetini ortaklıklara ve gerçek dünya deneyimlerine taşımaya çalışmayı sürdürüyor. Temmuz ayında koleksiyon, koleksiyona yeni ürünler katmak için eğlence şirketi IMG ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.


NFT pazar yeri Magic Eden’ın verilerine göre Okay Bears, platformundaki en iyi Solana tabanlı projeler arasında bulunuyor. Bu yazı yazılırken Okay Bears, 62,6 SOL (yaklaşık 1.557 dolar) taban fiyatına ve 3,1 milyon SOL (76,3 milyon dolar) işlem hacmine sahip.


Daha Fazla Oku

    nftweb3koleksiyonSolana

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Piyasaya Ether ETF Beklentisi Hakim, Bitcoin 71 Bin Doları Aştı

21 Mayıs 2024 21:24

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk