Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

NFT Projesi Okay Bears, IMG ile Lisans Anlaşması İmzaladı

Anlaşma ile birlikte IMG’ye verilen global lisans temsilciliği, PFP NFT'leri şeklinde satılmasında önemli bir rol oynuyor.

21 Eylül 2022 10:27

Güncellenme: 21 Eylül 2022 15:22

Solana blok zincirinde başlatılan başarılı bir NFT projesi olan Okay Bears, müşteri ürünlerini ve deneyimlerini piyasaya sürmek için IMG ile işbirliği yapıyor.


Anlaşma aslında IMG'yi, 10,000 ayıdan oluşan projenin global lisans temsilcisi olarak konumlandırıyor. Nisan 2022'de projenin Magic Eden'de piyasaya sürülmesinden sonraki 24 saat içinde 18 milyon dolarlık satış yaptı ve herhangi bir Ethereum projesinden daha fazla işlem hacmi yarattı. Bu oldukça önemli bir nokta çünkü bugüne kadarki en popüler NFT projelerinin çoğu Ethereum blok zincirinde basılmıştı.


Grafik tasarımcı Kais ve eski mühendis Suby tarafından ortaklaşa yapılan proje, "Hepimiz İyi Olacağız" mesajını destekleyen sahipleri için merch’ler oluşturmaya, canlı etkinlikler ve marka işbirlikleri sözü verdi. IMG'nin lisanslama başkanı Bruno Maglione, Okay Bears'ın marka mesajı ve değerlerinin gelecekteki yaratıcı işbirliklerine ve ürünlere yansıyacağını söyledi.


IMG daha önce Fortnite, Lego ve Angry Birds gibi gençlik odaklı markalarla lisans anlaşmaları üzerinde çalışmıştı. Yakın zamanda da NBA için ürün tedarik eden Wilson ve Chicago Bulls oyun kurucusu Lonzo Ball ile 1'e 1 imzalı NFT üzerine işbirliği yaptı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Alibaba’da Yeniden Yapılanma Dönemi

29 Mart 2023 13:24

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk