Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

GameStop, Web3 Oyun Stratejisini Geliştirmek Amacıyla Telos Foundation ile Ortaklık Kuruyor

Oyun geliştiricisi, yakında piyasaya sürülecek olan Web3 oyun launchpad’i GameStop Playr’da Telos tabanlı oyunlar sunacak.

2 Haziran 2023 12:06

Güncellenme: 2 Haziran 2023 12:19

Lider oyun geliştiricilerinden GameStop (NYSE: GME), Web3 oyun tekliflerini genişletmek amacıyla layer-1 blok zinciri Telos’un arkasındaki isim olan Telos Foundation ile iş birliği yapacak.


Ortaklık, Telos’un merkeziyetsiz blok zinciri altyapısını kullanan Web3 oyunlarını GameStop’ın çok yakında piyasaya sürülecek olan Playr launchpad’i ile bir araya getirecek.


Telos Foundation’da iş geliştirme uzmanı AJ Dinger, gerçekleştirdiği basın açıklamasında GameStop ile yapılan iş birliğinin Web3 oyun ekosistemine yeni kullanıcılar kazandıracağını söylüyor.


Dinger, “Ortaklığımızın yeni kullanıcıları Web3 dünyasına çekme açısından da faydalı olacağını düşünüyoruz. GameStop Playr’ı Telos’un yüksek performanslı blok zinciri altyapısını kullanan Web3 oyunlarıyla bir araya getirerek şu anda Web2 oyuncularını Web3 teknolojisini benimsemekten alıkoyan engellerin çoğunu yıkabileceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullanıyor.


Gelişmeler üzerine, Telos’un yerel token’ı TLOS, tekrar azalmadan hemen önce yüzde 10 artıyor.


GameStop, Web3 oyunlarını içeren dijital büyümesine odaklanmak amacıyla brick and mortar stratejisinden uzaklaşmaya devam ediyor. Şubat 2022’de layer-1 blok zinciri Immutable X ile ortaklığını duyuran şirket, temmuz ayından bu yana faaliyet gösteren NFT pazarında oyun içi varlıkların trade edilmesini sağlıyor.


Daha Fazla Oku

    nftGameStopweb3Telos

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Nisan Ayı İstihdam Verileri Beklenenin Altında Kaldı, BTC Yükseliyor

4 Mayıs 2024 13:04

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk