Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Efsanevi Avalanche Geliştiricisi, "WAGMI" Token ile Dönüş Yaptı

Sestagalli önceki projelerinde "frog nation" isimli kült bir takipçi kitlesi oluşturdu.

20 Eylül 2023 13:14

Güncellenme: 20 Eylül 2023 14:01

Avalanche geliştiricisi Daniele Sestagalli, durağan seyreden piyasada kripto trader'ları için umut olacak bir proje ile geri döndü.


WAGMI projesinin ismi “we are gonna make it” (başaracağız) cümlesinin baş harflerinden geliyor. Aslında bu isim, Sestagalli'nin Popsicle Finance'i yeniden markalaştırması.


Yeni projenin merkezinde Popsicle'ın ICE token'ları yer alıyor. ICE sahipleri çarşamba günü itibarıyla token'larını WAGMI ile takas edebilecek. Sestagalli'nin paylaşımına göre, WAGMI şu ana kadar 2 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve ICE token'lar son 24 saatte yüzde 70 oranında arttı.WAGMI, temmuz ayında birden fazla blok zinciri üzerinde çalışabilecek ve kullanıcılara çeşitli merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri sunacak bir platform olarak duyurulmuştu.


Bugün itibarıyla kamuya açık bir şekilde paylaşılan teknik belgeler projeye dair ayrıntıları içermiyor.


Sestagalli, paylaştığı tweet'te şunları söylüyor: "Şunu söyleyebilirim ki $WAGMI projesi şimdiye kadarki en iyi projem. İlerleyen dönemde piyasa durumu ne olursa olsun çıkardığım işten oldukça memnunum."


Bir zamanların efsanesi

Sestagalli'nin önceki Avalanche projeleri 2021'deki boğa koşusu sırasında "frog nation" adlı bir takipçi kitlesi oluşturdu. Bu projelerin çoğu halka sunulmadan önce risk sermayedarlarına erişilebilir oldu ve böylece erken dönem yatırımcılarına büyük paralar kazandırdı.


Sestagalli, bir zamanlar en popüler Avalanche projeleri olan Wonderland ve Abracadabra'da görev aldı. CoinGecko verilerine göre, bu iki projeyle ilişkili SPELL, TIME ve MIM token'ları 6 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahipti. Bu projeler Sestagalli'yi o dönemin en etkili geliştiricilerinden biri haline getirdi.


Popsicle Finance'in ICE token'ı ise ticaret çiftlerinde likidite sağlıyor ve kullanıcılar bu şekilde getiri elde ediyor. 660 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle zirve yaşayan token, 2021'in ortalarında 25 milyon dolarlık saldırıya uğramasının ardından toparlanamıyor.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    wagmisestagalliavalanchedefiblok zinciri

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk