Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Animoca Brands’in Metaverse Projesi 20 Milyon Dolar Topladı

Yatırıma katkıda bulunanlar arasında CMCC Global, Kingsway Capital, Liberty City Ventures ve GameFi Ventures yer alıyor.

11 Eylül 2023 12:37

Güncellenme: 11 Eylül 2023 13:33

Metaverse ve oyun VC şirketi Animoca Brands, Mocaverse projesini ilerletmek adına önde gelen Web3 yatırımcılarından 20 milyon dolar topladı.


Hong Kong merkezli şirketin yaptığı açıklamaya göre, CMCC Global yatırıma liderlik ederken Kingsway Capital, Liberty City Ventures ve GameFi Ventures da büyük katkıda bulundu. Animoca’nın kurucu ortağı Yat Siu ise bireysel olarak destek verdi.


Metaverse Ürünleri

Animoca Brands, Singapur'un devlet yatırım fonu Temasek'in desteğiyle özellikle son birkaç yıldır NFT'ler, blok zinciri oyunları ve metaverse ile ilgili şirketlerin önde gelen yatırımcılarından biri oldu. Animoca’nın Mocaverse projesindeki amacı ise oyun ve diğer eğlence ürünleri oluştururken kullanıcılara Web3 araçları sağlayabilmek. Örneğin, geliştirilmekte olan ürünler arasında bir NFT koleksiyonu olan Moca ID yer alıyor. Ürün, kullanıcıların Mocaverse ekosisteminde on-chain kimlikler oluşturmasına izin veriyor.


Sermaye, her biri yaklaşık 4,50 ABD doları değerindeki Gelecekteki Paya Dayalı Finansman için Yalın Sözleşme (SAFEs) satışıyla elde edildi. Bu anlaşmalar altı ay sonra otomatik olarak adi hisse senetlerine dönüştürülecek.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    Animoca Brandsmetaverseweb3mocaverseyatırım

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Floki Geliştiricileri 11 Milyon Dolarlık Token Yakmayı Planlıyor

29 Şubat 2024 15:34

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk