Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Trump’ın NFT Projesinden Ödül Kazananlar İçin Yeni NFT’ler Mintleniyor

ABD eski başkanı Donald Trump’ın çıkardığı NFT koleksiyonundaki parçaları satışa sunan cüzdan, bu kapsamda yapılan çekilişe ait ödülleri de mintlemeye başladı.

13 Ocak 2023 10:09

Güncellenme: 13 Ocak 2023 13:34

ABD eski başkanı Donald Trump’ın çıkardığı Trump Digital Trading Card NFT koleksiyonu Aralık ayında tamamen satılmıştı. Bu koleksiyondan NFT satın alanlar, içerisinde belli ödüllerin olduğu bir çekilişe katılmışlardı.


NFT pazaryeri OpenSea verilerine göre, orijinal NFT’leri satan cüzdan, aynı zamanda bu çekilişin ödüllerine erişim görevi gören token’ları da mintliyor. Ödüller arasında Trump ile Zoom üzerinden bir grup görüşmesi, bir gala yemeği ve ‘Our Journey Together’ adlı basılı bir kitap bulunuyor.


Koleksiyonun işlem hacmi 35 ETH yani 49.500 dolar civarında. Taban fiyatı ise 0,021 ETH yani yaklaşık 30 dolar.


Orijinal token’lar için mintleme ve çekilişe katılma maliyeti 99 dolardı. Bu yeni token’ların fiyatları ise ödül deneyimine göre değişiyor. Örneğin Zoom görüşmesi token’ının fiyatı 0.03 ETH (40 dolar), Trump ile birebir görüşmenin fiyatı ise 200 ETH (282.758 dolar).


Daha Fazla Oku

    Donald TrumpnftOpenSea

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Deloitte, Dijital Lojistik Hizmetlerinde Kilt Blok Zincirini Kullanacak

7 Aralık 2023 15:51

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk