Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Magic Eden’dan Kullanıcıların Ödüllendirildiği Yeni Bir Program

NFT Pazaryeri Magic Eden, kullanıcıların Magic Points kazanıp bu puanlar sayesinde ödüller alabileceği bir sadakat programı başlatıyor.

15 Aralık 2022 14:49

Güncellenme: 15 Aralık 2022 16:06

Solana temelli NFT pazaryeri Magic Eden, bir sadakat ödül programı başlatıyor.


Magic Eden Rewards adl program kullanıcıların tüm cüzdanlarda bir profil oluşturmasını sağlayacak ve ayrıca kullanıcılar platformda yaptıkları ikincil piyasa işlemlerine göre Magic Points ödülleri kazanabilecek.


Alınan veya satılan her bir SOL için kullanıcılar beş Magic Points kanacaklar ve beş sadakat seviyesinden birine girecekler. Bu ödül sistemi sayesinde kullanıcılar aralarında özel yaratıcı içerikleri, indirimler ve ücretsiz NFT’ler gibi kazançlar elde edecekler.


Şirket aynı zamanda farklı seviyelerden oluşan yapısına dinamik fiyatlama da getirmeyi planlıyor. Bu, alım satım işlemlerin için ödenen ücretin sabit bir fiyat olmayacağı, kullanıcılarla yaratıcıların pazaryerindeki aktivitelerine bağlı olacağı ve alıcılarla satıcılar arasında dağıtılacağı anlamına geliyor.


Magic Eden, Ekim ayında opsiyonel telif modeline geçmiş, ancak bu nedenle işlem hacmi ciddi oranda düşmüştü. Bu ay başında ise şirket bu kararından döndü ve içerik üreticilerinin projeleri için telif hakkı isteyebilecekleri bir aracı etkileştirdi.


Magic Eden CEO’su Jack Lu ve pazarlama lideri Tiffany Huang, CoinDesk’e yaptıkları açıklamada bu yeni programla Magic Eden’da koleksiyoncular ve yaratıcıların daha verimli işbirlikleri yapabileceklerini belirtti. 

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk