Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Laser Digital, "Bitcoin Benimseme Fonu" Başlatıyor

Şirketin ilk dijital varlık yatırım ürünü olan fon yalnızca uzun pozisyonlara açılacak.

19 Eylül 2023 17:11

Güncellenme: 19 Eylül 2023 17:18

Japon finans hizmetleri devi Nomura’nın dijital varlıklar iştiraki Laser Digital, kurumsal yatırımcılara bitcoin (BTC) dünyasını keşfetmelerine yarayacak yeni bir fon tanıttı.


Salı günü yapılan bir duyuru göre, Bitcoin Benimseme Fonu yalnızca uzun pozisyonlara erişim sağlayacak ve Laser Digital tarafından sunulan bu tür dijital varlık yatırım ürünlerinin ilki olacak.


Ekonomi gittikçe dijitalleşiyor

Laser Digital'ın varlık yönetimi başkanı Sebastien Guglietta, gelişmeyle alakalı şunları söyledi: "Teknoloji, küresel ekonomik büyümede önemli bir faktör ve ekonomiyi gittikçe dijitalleştiriyor. Bitcoin de bu uzun vadeli dönüşümde kritik bir rol oynuyor. Yatırımcıların bitcoin'le iç içe olması bu makro trende ayak uydurmalarını sağlayacak."


Fon, müşteri varlıklarının saklanması için Nomura, Ledger ve CoinShares'in ortak girişimi olan Komainu'yu kullanacak.


Laser Digital ve Komainu, geçen ay Dubai Sanal Varlık Düzenleme Kurumu (VARA) tarafından işletme lisansı aldı. Böylece çeşitli dijital varlık ticareti hizmetleri ve yatırım ürünleri sunmanın önünü açmış oldular.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    Nomuralaser digitalKomainuBitcoinbtc

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Goldman'dan Uyarı: Önceki Bitcoin Yarılanma Döngüleri İncelenirken Dikkatli Olunmalı

17 Nisan 2024 13:42

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk