Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Floor, Veri Şirketi WGMI.io’yu Satın Aldı

NFT yönetim uygulaması Floor, NFT veri platformu WGMI.io’yu satın aldığını duyurdu.

24 Ocak 2023 10:37

Güncellenme: 24 Ocak 2023 17:15

Trader’ların NFT portföylerini yönetmelerini sağlayan Floor, WGMI.io’nun veri tabanını ile kullanıcılara daha üretken bir deneyim sağlamayı amaçlıyor. Bu sayede kullanıcılar hem kendi varlıklarını hem de fiyat tabanlarını ve işlem hacimlerini görüntüleyebilecekler.


Floor’un kurucu ortağı Chris Maddern, CoinDesk’e yaptığı açıklamada NFT’lerin kültür ve para arasındaki kesişimi temsil ettiğini söyledi. Maddern, bu alanları veri ile destekleyen bir platform yaratmanın önemli olduğundan bahsetti.


Maddern şöyle devam etti, “İnsanlar tüm bu farklı pazaryerlerinde neler olduğunu anlamak için saatler harcamaktan memnun değil. Bu platform sayesinde insanlar artık zamanlarını trading kararları almak ve koleksiyonların arkasındaki komüniteleri tanımak için harcayabilirler.”


The Floor’un iOS ve Android uygulaması şu anda token sahibi küçük bir topluluğun deneyimleyebildiği beta testi aşamasında. Projeyi daha önce yatırım platformu Robinhood’un operasyon başkanlığını yapan Floor kurucu ortağı Christine Brown ve daha önce yazılım şirketi Button’u kuran diğer kurucu ortak Siddhartha Dabral yönetiyor.


Floor, Haziran ayında 6th Man Ventures tarafından yönetilen Seri A turunda 8 milyon dolar toplamıştı.


Floor şu anda Ethereum ve Polygon üzerinde mintlenen koleksiyonlardan veri topluyor ancak gelecekte daha fazla blokzincir ile iş birliği yapılacak.


Daha Fazla Oku

    FloorWGMI.ionft

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk