Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Justin Sun'ın Huobi Hissesini Satın Alma Teklifini, Binance Reddetti

Binance, Çin bağlantılarıyla alakalı çıkan söylentiler nedeniyle Huobi’yi satın almakla ilgilenmiyor.

6 Nisan 2023 09:38

Güncellenme: 6 Nisan 2023 14:42

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz günlerde, Tron blok zincirinin kurucusu Justin Sun’ın Huobi’deki hisselerini almayı reddetti.

Binance, Çin’le bağlantıları olduğu söylenen Huobi’yle ilgilenmediğini belirtti. Justin Sun, geçen ay CoinDesk TV’yle yaptığı röportajda, Hong Kong’ta lisans almak ve orada Huobi Hong Kong adlı yeni bir borsa başlatmak istediğini söylemişti.

Sun’ın Huobi’ye ne kadar dahil olduğu açıklanmadı. Geçtiğimiz yılın ekim ayında ise About Capital adlı bir şirket, Huobi’yi satın aldı. Sun’ın temsilcileri, About’la herhangi bir ortaklık kurulmadığını söyledi ancak Huobi, Sun’ın şirket lideri olduğunu doğruladı. Geçen hafta Sun’ın Huobi hissesini satmaya çalıştığına dair haberler çıktı fakat kendisi, bu haberlerin ancak 1 Nisan şakası olabileceğini söyledi.

Binance, Sun’ın Huobi’de büyük bir hissesi olduğunu düşünüyor.

Anonimlik talep eden Binance çalışanının söylediğine göre Sun, bir hafta kadar önce, teklifini direkt olarak borsanın CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’ya yaptı.

Justin Sun, haberler yayılmaya başlayınca bir paylaşımda bulundu: “Geçtiğimiz hafta boyunca CZ’ye Huobi’yle alakalı bir teklifte bulunmadım. Hatta bu süreçte Huobi’yle alakalı herhangi bir konuşmamız da olmadı.”

Binance’in sözcüsü ise bu konuda herhangi bir yorumları olmadığını açıkladı.

CoinDesk verilerine göre, haberler yayılmaya başladığından beri Tron’un TRX token fiyatı son 24 saatin en düşük seviyelerine ulaştı.


Daha Fazla Oku

    BinanceHuobiJustin SunChangpeng Zhao

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ICRYPEX Token (ICPX) Dünya Borsalarında Listelenmeye Başladı

23 Şubat 2024 16:44

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk