Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Politika

Kripto Hedge Fonu 3AC, Genesis Arabuluculuğunda Yer Almakta Israr Ediyor

Kripto hedge fonu, ocak ayında iflas başvurusunda bulunan Genesis'ten yaklaşık 1 milyar dolar talep ediyor.

5 Haziran 2023 14:14

Güncellenme: 5 Haziran 2023 15:49

Feshedilen kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC), pazar günü düzenlenen dosyaya göre Genesis Global’ın iflas arabuluculuk sürecine dahil olmak istiyor.


Yargıç Sean Lane’in 1 Mayıs günü Randall J. Newsome’ı yeniden yapılandırma planına aracılık etmesi için atamasından bir ay sonra, Genesis Newsome’ın görev süresini iki hafta daha uzatmaya çalıştı.


2022’de çöküşüyle kripto ekosistemini derinden etkileyen 3AC, iflasından önce Genesis’e aktardığı yaklaşık 1 milyar doları geri talep ettiğini açıkladı.


Pazar günü yayımlanan dava dosyasına göre, şirket Genesis Global’ın iflas arabuculuk sürecinde aktif rol almak istiyor.


3AC’yi temsil etmeleri için davaya atanan Russell Crumpler ve Christopher Farmer, açıklamalarında şu ifadeleri kullanıyor: “Genesis’in arabuluculuk ve uzlaşma çabaları, tüm paydaşların taleplerini yeterli bir şekilde karşılayamayacak gibi görünüyor.”


Geçtiğimiz mart ayında 3AC’nin Genesis’e ait hisse senetlerini ve kripto para transferlerini sınırlamak adına geçici bir anlaşma yaptığı biliniyor. Ancak Crumpler ve Farmer, en büyük alacaklılardan biri olmalarına rağmen Genesis görüşmelerine yeterince dahil olamadıklarını söylüyorlar.


Arabuculuk sürecini uzatmaya yönelik talep bugün tartışılacak. Ayrıca varlıklarını geri almayı hızlandırmak isteyen Gemini Earn kullanıcıları da sürecin uzatılmasına itiraz ediyor.


İlginizi çekebilir:

Gemini ve Genesis, Mahkemenin Earn Programını Hedef Alan SEC Davasını Reddetmesini İstiyor

"İflas Etmelerinin Nedeni Kötü Risk Yönetimiydi"


Daha Fazla Oku

    GenesisGemini Earniflas3AC

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jack Schickler

Jack Schickler, Belçika'nın Brüksel kentinde kripto düzenlemelerine odaklanan bir CoinDesk muhabiri. Daha önce MLex haber sitesi için mali düzenlemeler hakkında yazıları yayımlandı. Avrupa Komisyonu ve Birleşik Krallık Hazinesi'nde konuşma yazarı ve politika analisti olarak görev yaptı. Herhangi bir kripto varlığı yok.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk