Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Synapse (SYN) Satış Baskısına Rağmen Yükseliyor

SYN token, likidite sağlayıcısı Nima Capital satışlarının ardından gördüğü kayıpları toparladı.

6 Eylül 2023 17:17

Güncellenme: 6 Eylül 2023 18:02

Verileri zincirler arası köprülere aktarmak için tasarlanan merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Synapse’ın yerel token’ı, likidite sağlayıcısının token satmasıyla yüzde 17’den fazla yükseldi.


Token’ın fiyatı, protokolün risk sermayesi şirketi Nima Capital’a bağlı olduğunu söylediği cüzdanın 9 milyon token satmasıyla yüzde 25 oranında düşmüştü.


Güvenlik ihlali yaşanmadı

Synapse ekibi, X’te (Twitter) paylaştığı postta şöyle yazdı: “Bir Synapse likidite sağlayıcısı SYN token’larını sattı ve bugünkü likiditeyi büyük ölçüde etkiledi. Cüzdanlardaki olağandışı etkinlikleri araştırıyoruz ve kendileriyle iletişime geçmeye çalışıyoruz. Daha fazla bilgiye ulaşır ulaşmaz sizi de haberdar edeceğiz. Protokolde veya köprüde herhangi bir güvenlik ihlali yaşanmadığını belirtmek isteriz.”


Bu yılın başlarında en iyi performans gösteren kripto varlıklardan biri olan Synapse, zincirler arası köprülere olan ilgi arttıkça şubat ayında tek bir günde yüzde 44 oranında yükselmişti.


SYN token’ın ticaret hacmi ise satışı takip eden günlerde iyice arttı ve son 24 saatte 25 milyon dolara ulaştı. CoinMarketCap verileri, geçen hafta 5,9 milyon doları gördüğünü belirtiyor.


DefiLlama verilerine göre protokolün toplam kilitli değeri (TVL) 113 milyon dolar.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    merkeziyetsiz finanskripto parasynapsesyndefi

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yarılanması Kapıda, Fiyatlar Yükseliyor

19 Nisan 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk