Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

NFT Platformu ImmutableX’in IMX Token’ı Yükselişte

Upbit’te listelenen IMX-Kore wonu çifti, küresel işlem hacminin yaklaşık yüzde 20’sini oluşturdu.

21 Eylül 2023 10:06

Güncellenme: 21 Eylül 2023 10:20

NFT platformu ImmutableX’in yerel token’ı IMX, Güney Koreli yatırımcıların etkisiyle yükselişe geçti.


CoinDesk verilerine göre, kripto para birimi yüzde 35 artarak 74 sente ulaştı. Bitcoin (BTC), ether (ETH), XRP ve BNB gibi büyük kripto para birimleri ise yüzde 0,5 ila 1 arasında düşüş yaşadı.


Fiyat rallisiyle birlikte 24 saatlik küresel işlem hacmi yüzde 22 artarak 556 milyon dolara ulaştı. Güney Kore'nin Upbit borsasında listelenen IMX-Kore wonu (IMX / KRW) çifti, küresel faaliyetin yaklaşık yüzde 20'sini oluşturdu. CoinGecko verilerine göre, ikinci sırada Binance’te yer alan IMX-USDT çifti bulunuyor.


Blok zinciri gözlemcisi LookOnChain verilerine göre, UpBit’e bağlı cüzdanlar kripto para biriminin fiyatı arttıkça 12,53 milyon IMX (9,27 milyon dolar) biriktirdi. Daha sonra bu bakiye şu anda 21 milyondan fazla IMX token sahibi olan 0x2F77AEd5B7259ABD27077f9F99772aDDF913E62E adresine aktarıldı.


Fiyat artışıyla birlikte bazı piyasa katılımcıları token’larını borsalara taşıdı. Bunun sebebi varlıkları likide etmek olabilir.


LookOnChain şöyle bildirdi: “Yatırımcılar, IMX fiyatının artmasıyla vakıf hazinesi cüzdanından 3,05 milyon IMX’in kilidini açtı.”


Açık pozisyonlar rekor seviyede

IMX’e bağlı konsolide vadeli işlemlerdeki açık pozisyonların sayısı yüzde 400’ün üzerinde artarak 115,42 IMX’e (80 milyon dolar) ulaştı.Fiyat artışının yanı sıra konsolide açık pozisyonların artması piyasaya yeni para akışları olduğunu gösteriyor.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    ImmutableimmutablexIMXnftpiyasalar

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk