Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Maker Token’ın (MKR) Borsalardaki Hacmi Yükselişte

Hacim son 24 saatte yüzde 5 artarak son bir ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

28 Eylül 2023 11:57

Güncellenme: 28 Eylül 2023 12:04

MakerDAO’nun maker (MKR) token’ına ait blok zinciri etkinliği, boğaları uyarıyor. MKR dört haftada yüzde 45’lik bir artış gösterdi.


Coinglass verilerine göre, merkezi borsalarda yer alan cüzdanlardaki MKR sayısı son 24 saatte yüzde 5 artarak 71,190 MKR’a ulaştı. Böylece toplam hacim 3 Eylül’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. En büyük kripto kredi sağlayıcılarından MakerDAO, 5 milyar dolarlık stabilcoin DAI’nin ihraççısıdır.Ancak bu kayda değer artış, aşağı yönlü bir fiyat dalgalanmasına neden olabilir. Çünkü bu tür artışlar genellikle yatırımcıların varlıklarını satma veya token’larını türev piyasalarda marj olarak kullanma yatkınlıklarını ifade eder.


Analiz firması Santiment, yaptığı paylaşımda “MKR’nin borsalara taşınması dikkatli olunması gereken bir faktör” yazdı.


Geçen ayın sonlarında ve mart ayının ortalarında da görülen bu artış, aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi kısa süreli fiyat zirvelerine işaret etmişti.Tahvil yatırımları meyvesini veriyor

Ağustos sonundan bu yana 1,000 dolarlık destek seviyesini koruyan MKR, kısa vadeli ABD Hazine tahvillerine yaptığı yatırımlar sayesinde hızla yükselişte. Bu tahviller şu anda %5'in üzerinde getiri sağlıyor.Parsec tarafından takip edilen verilere göre, MakerDAO'nun ABD Hazine tahvillerine yaptığı yatırım 2 milyar doların üzerinde.


Daha Fazla Oku

    makerMakerDAODAImkrpiyasa analizi

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Starknet Vakfı 'Yakında' 1,8 Milyar STRK Token Tahsis Edecek

8 Aralık 2023 21:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk