Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Japon Borsası GMO, XRP Kullanıcılarına Yen Airdrop’layacak

Mevzubahis airdrop’un 3 yıl önce gerçekleşmesi gerekiyordu.

22 Eylül 2023 10:53

Güncellenme: 22 Eylül 2023 11:04

Japon kripto borsası GMO, 2020’de cüzdanlarında XRP bulunan bazı kullanıcılara songbird (SGB) token eşdeğerinde yen airdrop’layacak.


Kullanıcılar, 12 Aralık 2020 itibarıyla sahip oldukları her 1 XRP için 0,1511 SGB'ye eşdeğer yen alacaklar.


Songbird, Flare Network için deneysel bir blok zinciridir. Flare, başlangıçta XRP token’larını kullanan bir merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulaması olmayı amaçlasa da zamanla layer-1 blok zincirine geçiş yaptı.


Belirtilen 12 Aralık tarihinde, holder’lara hem flare (FLR) hem de SGB airdrop’lanması planlanmıştı. Ancak Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan davası, bu planların ertelenmesine yol açtı. Yaklaşık iki yıllık bir bekleyişin ardından XRP sahiplerinde FLR token’ları dağıtılsa da SGB airdrop’u daha da uzak bir tarihe ertelendi.GMO duruma el attı

Bununla birlikte, yerel yasalar sebebiyle Japonya’da ikamet eden holder’lardan bazıları borsalar tarafından “airdrop için uygun değil” olarak kabul edildi. Şimdi ise ülkedeki düzenlenmiş sayılı borsalardan biri olan GMO, karşımıza kullanıcıları mutlu edecek bir haberle çıkıyor.


Bildiri şu şekilde: “12 Aralık 2020 cumartesi günü saat 09.00 itibarıyla şirket hesabımızda ripple (XRP) bulunduran müşterilerimiz, SGB airdrop’larını Japon yeni cinsinden alabilecek.”GMO, airdrop’un 29 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirileceğini söyledi.


Daha Fazla Oku

    gmojapon yeniXRPRippleAirdrop

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk