Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Finblox Para Çekme Limitini Artırdı, Three Arrows Capitale’e Karşı Yasal Süreci Araştırıyor

Finblox, Three Arrows Capital’deki sorunların ardından 1.500 dolarlık bir para çekme sınırı koymuştu.

1 Temmuz 2022 15:13

Güncellenme: 1 Temmuz 2022 16:25

Bir şirket sözcüsü, CoinDesk'e e-posta yoluyla yaptığı açıklamada, kripto para staking platformu Finblox'un günlük para çekme sınırını 3.000 dolara yükselttiğini, doğrulanmış kullanıcılar için ek 50.000 dolarlık ek bir artış yapıldığını bildirdi.   • Three Arrows Capital, haziran ayında kripto kredi şirketlerinden en az 400 milyon dolar zarara uğrayan bir tasfiye telaşıyla karşı karşıya kaldı. Finblox, 16 Haziran'daki bir güncellemede hedge fonunu karşı taraflarından biri olarak açıkladı.

  • Finblox CEO'su Peter Hoang, "Platformumuza olan inancı geri kazanmak, bu piyasa meselesinden etkilenen kullanıcıların fonlarına erişimindeki engeli kaldırmak ve normal operasyonlara dönüşü tamamlamak için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

  • Finblox, Three Arrows Capital'e "birden fazla talep" gönderdi ve kredinin tamamının geri ödenmesini talep etti. Ayrıca fonların geri alınması konusunda da hukuki destek alıyor. 

  • Stake platformu ayrıca tavsiye programı primlerini, ödemeleri ve kar paylarını eski haline getirdi.

  • Finblox, piyasadaki gerileme ve ardından Three Arrows Capital'in düşüşünden etkilenen birçok platformdan birisi. Kripto borç veren Genesis'in "yüz milyonlarca dolar zararla karşı karşıya olduğu” bildirilirken, rakip borç verme platformu Celsius, düzeltici bir piyasanın baskısıyla başa çıkamadığı için para çekme işlemlerini durdurdu.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: BTC Dengeleniyor, Aylık %10'luk Düşüş Kayıp Nasdaq Yükselişini Sorgulatıyor

25 Haziran 2024 18:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk