Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Bank of America: “Yakın Vadede Kripto Piyasasında Sınırlı Bir Yükseliş Olması Muhtemel”

Banka, dijital varlık işlem hacimlerinin bastırılacağını ve perakende yatırımcıların ikinci planda kalacağını düşünüyor.

23 Mayıs 2023 14:36

Güncellenme: 23 Mayıs 2023 16:09

Bank of America (BAC), cuma günü yayımladığı araştırma raporunda, yakın vadede kripto para piyasaları için sınırlı bir yükseliş beklediğini bildirdi.


Analist Alkesh Shah ve Andrew Moss, şunları söyledi: “Sınırlı katalizörler ve yılın başından bu yana gösterilen performans, dijital varlık sektörünü varlıkların yukarı yönlü hareketlerini sınırlayan bir makro ortamla bir trading aralığı arasında sıkıştırıyor.


Banka, müşterilerle yapılan görüşmeler doğrultusunda hedge fonlarının token trade’lerine döndüğünü söylüyor. Aynı zamanda “momentum stratejilerinin azalan işlem hacimleri nedeniyle artan volatiliteden yararlandığını” öne sürüyor.


Momentum yatırımı, yatırımcıların yükselen varlıkları satın almaları ve zirveye ulaştıklarında satmaları, kısa vadeli yükseliş trendlerinde satın alma fırsatlarını belirlemek için volatiliteyi kullanmaları ve daha sonra momentum azalıyor gibi olduğunda satış yapmalarını ifade ediyor.


Bank of America’nın yayımladığı raporuna göre, geleneksel finans (TradFi) şirketleri ve teknoloji firmaları talep mevduatlarını, repo yerleşimlerini ve tahvil ihracını tokenize etmeye yarayan blok zinciri uygulamaları geliştirmeye devam ediyor.


Daha Fazla Oku

    TradFibank of america

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Will Canny

Will Canny, finansal hizmetler sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir piyasa muhabiridir. Şimdi CoinDesk'te bir sözleşme muhabiri olarak kripto ritmini takip ediyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Agro Global Summit’te Tarımın Geleceği ve Teknolojik Entegrasyonu Üzerine Konuşuldu

8 Haziran 2023 18:44

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk