Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Yeni Lamborghini NFT Koleksiyonu VeVe'de Piyasaya Sürülüyor

Dijital koleksiyon, ikonik lüks spor otomobil markası Lamborghini’nin Huracán STO modelini içeriyor.

16 Şubat 2023 11:38

Güncellenme: 16 Şubat 2023 12:53

NFT pazar yeri VeVe ikonik spor arabalarına ait dijital koleksiyonları piyasaya sürmek için İtalyan otomobil üreticisi Automobili Lamborghini ile iş birliği gerçekleştiriyor.


19 Şubat'ta VeVe'de yayınlanacak olan NFT'ler, eşsiz özellikler barındıran Huracán STO modelini içerecek. NFT koleksiyoncuları, satın aldıkları NFT'leri uygulamanın sanal showroom’unda sergileyebilecek, VeVe’nin sosyal medya alanında paylaşabilecek ve arabalarını dünya sokaklarında sürebilmek için artırılmış gerçeklik (AR) kullanabilecekler.


VeVe'nin kurucu ortağı Dan Crothers, CoinDesk'e yaptığı açıklamada, Lamborghini hayranlarına en beğendikleri modeli denemek için bir fırsat yaratma konusunda çok hevesli olduklarını ve bu yöntemle koleksiyonun, spor araba hayranlarının Web3'e entegre olmasına aracı olacağını umduğunu ifade etti.


Crothers, "Bir Lamborghini sahibi olmak ya da sadece kullanabilmek bile çoğu kişinin hayali. Sıkı fanatiklerden oluşan topluluğumuzun en güzel tarafı, koleksiyon yapmayı çok sevmeleri” dedi.


Lamborghini, daha önce de Epic Road Trip NFT’leri yayınlamıştı. Ocak ayı içinde de Porsche, görünüşü nedeniyle içerik oluşturucuların sert eleştirilerine maruz kalan efsanevi 911 modelinin NFT’sini yayınlamıştı.


Geçen yıl, McLaren ve Alfa Romeo da ilk NFT denemelerini gerçekleştirmişti.
Daha Fazla Oku

    LamborghiniVeVenftHurecan STO

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk