Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Starbucks, Micah Johnson'ın Aku NFT Projesi ile İş Birliği Yapıyor

Yeni Starbucks Odyssey Journey, “Aku tarafından tasarlanmış” bir Stamp (damga) içerecek ve çocuklara yönelik gıda güvencesi sağlamaya çalışan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Blessings in a Backpack'e 100 bin dolar bağış yapacak.

10 Temmuz 2023 23:16

Güncellenme: 11 Temmuz 2023 12:28

Starbucks’ın Web3 sadakat programı Odyssey, Discord kanalında bir sonraki dijital koleksiyonu için Aku ile bir iş birliği yaptıklarını duyurdu.


Eski Major League Baseball oyuncusu Micah Johnson tarafından oluşturulan Aku koleksiyonu, çocukları büyük hayaller kurmaya teşvik etmek üzerine odaklanıyor ve koleksiyondaki NFT’ler Trevor Noah, Pusha T ve Tyra Banks gibi ünlü isimler tarafından satın alınıyor.


Starbucks da 17 Temmuz’da “Aku Macerası” adlı yeni Journey’i başlatıyor ve Odyssey üyelerinin “Aku ile çeşitli görevler tamamlamalarını” sağlıyor. Discord gönderisinde, yeni Stamp’in Aku tarafından tasarlanacağı ve Journey’nin 13 Temmuz 2023 tarihine kadar Odyssey üyelerine sunulacağı belirtiliyor.


Aynı zamanda lansmanın bir parçası olarak, Starbucks çocuklara yönelik gıda güvencesi sağlamaya çalışan ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Blessings in a Backpack’e 100 bin dolar bağış yapacaklarını duyuruyor.


Starbucks, davetiye sahibi Odyssey sadakat programı üyelerine sınırlı sayıda olan NFT’ler sunmaya devam ediyor. Mart ayında şirket, her biri 100 dolar satılan 2,000 adet Stamp içeren “Siren Koleksiyonu”nu piyasaya sürmüştü. Nisan ayında ise şirket, her biri 99 dolara satılan 5,000 adet Stamp’ten oluşan “Starbucks İlk Mağaza Koleksiyonu”nu başarılı bir şekilde piyasaya sürdü.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    Starbucksweb3nftakuStarbucks Odyssey

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
“Uyum ve Regülasyon Ekibimizi Bütün Operasyondan Bağımsız İnşa Ediyoruz”

27 Şubat 2024 12:11

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk