Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

NFT Şirketi Proof, Yeni Bir Moonbirds Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor

"Moonbirds: Diamond Exhibition", sadece NFT'lerini stake ederek "Diamond Nest" statüsüne ulaşan sahiplere özel bir koleksiyon.

11 Nisan 2023 11:08

Güncellenme: 11 Nisan 2023 13:35

Değiştirilemez (NFT) kolektifi Proof; Beeple, Summer Wagner ve Terrell Jones'un da aralarında bulunduğu 22 sanatçıdan oluşan bir listeyle 10 bin parçalık yeni bir dijital sanat koleksiyonu çıkarıyor.


"Moonbirds: Diamond Exhibition", NFT'lerini stake ederek "Diamond Nest" statüsüne ulaşan Moonbirds sahiplerine özel bir koleksiyon. Koleksiyonun 27 Nisan'da yayınlanması planlandı. Ayrıca Beeple'ın bu hafta NFT NYC’deki LIVE Everyday partisiyle ve bu ayın sonlarında koleksiyonun sanat eserlerinin gösteriminin olacağı fiziksel bir galeriyle aynı zamana denk gelecek.Proof, Ocak ayında markasını Web3 yerel kitlesinin ötesine taşımayı sürdürmek için United Talent Agency ile anlaşmıştı. İlerleyen günlerde marka, üretken sanatçı Matt Kane; Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu için eser yaratılmasına yardım eden dijital sanatçı All Seeing Seneca; ve Cyber Brokers NFT koleksiyonunun kurucusu Josie Bellini'nin de aralarında bulunduğu meşhur dijital üreticilerin eserlerinden oluşan Grails III koleksiyonunu yayınlamıştı.


Yine de Proof, kripto ayı piyasasının geniş çaplı etkilerinden etkilenmiyor değil. Şirket, Şubat ayında satış verileri, sponsorlar ve topluluk geri bildirimlerine ilişkin sorunlar olduğunu belirterek yıllık Proof of Conference etkinliğini iptal ettiğini açıklamıştı.


Şirket ayrıca bankaya yatırılan bazı fonları olduğunu paylaşarak, kripto dostu Silicon Valley Bank'ın geçen ayki çöküşüne bulaştı. Ancak hisse sahiplerine bu konunun "finansal ve işlevsel açıdan" bir sorun teşkil etmeyeceği sözünü verdi.


Daha Fazla Oku

    web3Proofnftkoleksiyon

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Nisan Ayı İstihdam Verileri Beklenenin Altında Kaldı, BTC Yükseliyor

4 Mayıs 2024 13:04

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk