Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

NFT Şirketi PROOF Yetenek Ajansıyla Anlaştı

NFT koleksiyonu Moonbirds’ü yaratan PROOF, yetenek ajansı United Talent Agency ile işbirliği yaptı.

9 Ocak 2023 10:01

Güncellenme: 9 Ocak 2023 12:45

Popüler NFT koleksiyonu Moonbirds’ün arkasındaki şirket olan PROOF’un CEO’su Kevin Rose, Las Vegas’ta düzenlenen 2023 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) United Talent Agency (UTA) ile bir anlaşma yaptıklarını duyurdu.


Hollywood’un en büyük yetenek ajanslarından biri olan UTA, çeşitli iş birlikleri yoluyla PROOF’un erişimini genişletmesine yardımcı olacak.


Rose attığı bir tweet’te, “Mevcut Web3 kitlemizin çok daha ötesine taşıyacak ortaklıklara odaklanıp Moonbirds’ü global bir markaya dönüştüreceğiz. Şimdiden bazı ortaklıklar üzerinde çalışmaya başladık” diye yazdı.UTA tarafından CoinDesk’e verilen bilgiye göre şirket, ortaklık “marka ortaklıkları, lisanslama, sponsorluklar ve diğer alanlarda” PROOF’un genişlemesine sağlayacak. Ayrıca “film, televizyon ve yayıncılıkta yeni fırsatlar yaratmasına” yardımcı olacak.


UTA, bir süredir Web3 lideri Lesley Silverman önderliğinde Web3 portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Şirket, bu kapsamda CryptoPunks, Deadfellaz NFT projeleri ve NFT sanatçısı Diana Sinclair ile anlaşmalar yaptı. Ayrıca Ekim ayında yatırım firması Investcorp ile birlikte Web3 startup’larına yatırım yapacaklarını duyurmuştu.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk