Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Gucci ve Yuga Labs, Lüks Modayı The Otherside'a Taşıyor

Firmalar metaverse platformunda ortaklık yapacaklar.

28 Mart 2023 10:03

Güncellenme: 28 Mart 2023 14:37

Moda şirketi Gucci, yaptığı açıklamada, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun sahibi değiştirilemez token ihraççısı Yuga Labs'le dijital lüks modayı metaverse'e taşımak için ortaklık yaptığını duyurdu.


Business of Fashion'ın hazırladığı bir rapora göre Gucci ve Yuga Labs, Web3 modası ve eğlencesine ilişkin ortak fırsatları keşfetmek amacıyla Yuga Labs'e ait The Otherside metaverse ve 10KTF koleksiyonu bağlamında iş birliği yapmak için uzun süreli bir ortaklık anlaşması imzaladı.


Gucci'nin haberi duyurmak üzere paylaştığı tweet'te, "Yeni bir anlatı şekillenirken bizi izlemeye devam edin, fiziksel ve dijital arasındaki sınırları kaldırın" denildi.Haber, Yuga Labs'in, Bored Apes, CryptoPunks ve Meebits de dahil, projelerini bir araya getiren ve oyunlaştırılmış bir deneyim olan The Otherside'a gerçekleştirdiği ikinci yolculuğun ardından geldi.


Gucci ve Yuga Labs daha önce 10KTF yaratıcısı Wagmi - San'ın tasarımlarının kullanıldığı Gucci Grail koleksiyonunda işbirliği yapmıştı.


Gucci daha önce Web3'le de ilgilenmiş; Şubat 2022'de, sanal deneyimler sunma planlarını test etmek için metaverse oyunu The Sandbox'ta açıklanmayan miktarda arazi sahibi olmuştu. Geçtiğimiz Haziran ayında ise, merkeziyetsiz otonom organizasyonlara katılmak ve dijital sanat kasası açmak için NFT pazar yeri SuperRare'in 25 bin dolar değerindeki native token'ını satın almıştı.


Daha Fazla Oku

    GucciYuga LabsBored Ape Yacht ClubThe otherside

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
İstihdam Verileri Açıklandı, ABD Haziran Ayında 206 Bin İşgücü Sağladı

5 Temmuz 2024 18:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk