Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

CoinDesk Türkiye Ekosistem Özel Yayını

Türkiye’deki merkeziyetsiz ekosistemin temsilcileri, deprem sürecindeki deneyimlerini ve geleceğe dair yol haritasını CoinDesk Türkiye’nin canlı yayınında konuşacak.

23 Şubat 2023 17:32

Güncellenme: 23 Şubat 2023 18:35

Kahramanmaraş’ta ardı ardına meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından Türkiye’deki kripto topluluğu da özellikle yurt dışından kripto para cinsinden bağış toplama tarafında seferber oldu. Bu süreçte yurt dışından kripto paralarla bağış yapmanın geleneksel yöntemlerle bağış yapmaya kıyasla çok daha hızlı ve daha az maliyetli olduğu da anlaşıldı.


Biz de CoinDesk Türkiye olarak yaşanan bu süreci, merkeziyetsiz ekosistemin deprem sürecindeki iş birliği ve yol haritasını, yardım çabalarında kripto para ile gerçekleştirilen bağışların rolünü Youtube üzerinden yapacağımız bir canlı yayında ele alıyoruz.
Bu akşam saat 20.00’de başlayacak Ekosistem Özel Yayını, CoinDesk Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğr. Gör. Dr. Çağla Gül Şenkardeş moderatörlüğünde gerçekleşecek.


Konuklarımızın listesi ise şu şekilde:


Armağan Can Ercan | Gnosis, Social Media Manager

Ayşegül Şensoy | SOS Chain, Co-Founder

Aytunç Yıldızlı | Avalanche Foundation Executive Director

Baki Er | Lytera, Co-Founder

Başak Burcu Yiğit | İstanbul Blockchain Women Co-Founder

Didem Gülyuva | Gate.io, Head of Marketing and Business Development

Doruk İşmen | dYdX Turkey Country Lead

Efe Bulduk | Web3 Economist

Eser Özvataf | Açık Yazılım Ağı- Afet.org

Haluk Levent – AHBAP

Nesibe Kırış | Lex Tech Consultancy, Managing Partner

Nurullah M. Dündar | Medipol University, Lecturer

Tansel Kaya | Mindstone Blockchain Labs, CEO

Volkan Korkmaz | Altcointurk Co-Founder Daha Fazla Oku

    depremmerkeziyetsizlikEkosistem Özel Yayını

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Deniz Türsen

Deniz Türsen, CoinDesk Türkiye'de Blockchain, Metaverse ve NFT faaliyetlerine ilişkin haberler ve röportajlar yapan editördür. Daha önce Hürriyet Gazetesi'nin Hürriyet İK ekinde ve Bloomberg Businessweek Türkiye dergisinde yönetim, insan kaynakları, istihdam üzerine röportajlar va haberler yapmıştır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
El Salvador’un Bitcoin Yatırımları “Sağlama Alındı”

4 Aralık 2023 18:03

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk