Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Deniz Türsen

 • Deniz Türsen, CoinDesk Türkiye'de Blockchain, Metaverse ve NFT faaliyetlerine ilişkin haberler ve röportajlar yapan editördür. Daha önce Hürriyet Gazetesi'nin Hürriyet İK ekinde ve Bloomberg Businessweek Türkiye dergisinde yönetim, insan kaynakları, istihdam üzerine röportajlar va haberler yapmıştır.

  Son Haberler

  Teknoloji

  Toplumsal Sorunlara Merkeziyetsiz Çözümler Bulacaklar

  Web3 Teknolojileri Derneği, blokzinciri teknolojilerini sürdürülebilirlik, istihdam gibi toplumsal sorunlara çözüm bulma amacıyla kullanmayı hedefliyor.

  DeFi

  “Son Yaşananlar DeFi’ın Önemini Gösteriyor”

  dYdX Foundation CEO’su Charles d'Haussy, CoinDesk Türkiye’ye verdiği röportajda FTX olayının merkeziyetsiz finansın (DeFi) önemini kanıtladığını söyledi.

  Teknoloji

  “Web3 Siber Güvenlikte Henüz Bakir Bir Alan”

  ESET Türkiye uzmanlarına göre kripto sektöründe giderek artan siber güvenlik vakalarının nedeni borsaların yeterli önlem almamaları ve bu alandaki tecrübesizlik.

  Teknoloji

  Metaverse, Teknoloji Trendlerinde İlk 10’da

  Araştırma ve danışmanlık firması Gartner’ın 2023 yılının stratejik teknoloji trendlerini öngörerek hazırladığı listede metaverse de yer alıyor.

  Teknoloji

  “Eğitim Kurumlarında Gürültü Yok”

  İnternette çok fazla yanlış bilgi olduğunu vurgulayan Tansel Kaya, eğitim kurumlarında bu yanlış bilgilerin filtrelendiğini belirtiyor.

  Teknoloji

  Topluluklar Hem Bireysel Hem de Kolektif Gelişimi Destekliyor

  Web3’te insanların öğrenmeyi öğrendiklerini vurgulayan Layka DAO, kendi kendine öğrenebilmenin aslında Web3’ün bireylere en çok yaymak istediği biri yetkinlerden biri olduğunu belirtiyor.

  Teknoloji

  “Üniversitelerde Blokzinciri Bölümü Açılmasına Daha Zaman Var”

  Blokzinciri alanında farklı alanlarda uzmanlıklar oluşacağını belirten Bora Erdamar, şu anda blokzinciri eğitimlerindeki en büyük engelin eğitmen eksikliği olduğunu vurguluyor.

  Politika

  “Web3 Mevcut Ekonominin Yarattığı Eşitsizliği Onarabilir”

  CoinDesk Türkiye’nin Yeni Paradigma etkinliği kapsamında düzenlenen ‘Web3’te Eşitlik için Birlikte Çalışmak’ oturumunda farklı sesler ortak fikirde buluştu: “Web3 eşitlik için çok önemli bir fırsat.”

  Teknoloji

  “Asıl Sorun Eğitmen Bulmakta”

  Web3 eğitimlerine ilişkin CoinDesk Türkiye’nin sorularını yanıtlayan İsmail Hakkı Polat, eğitim içeriği oluşturmaktansa asıl zor olanın eğitmen bulmak olduğunu söylüyor.

  Loading...

  Kategoriler

  Yazarlar

  Piyasalar

  Şirketler

  E-Bülten

  Politika

  Teknoloji

  Kripto Paralar

  Hakkında

  Hakkında

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Künye

  Çerez Politikası

  Reklam Verin

  KVKK Başvuru Formu

  İletişim

  Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


  Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  @2022 CoinDesk