Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Bitget Araştırma Baş Analisti: “Ethereum Yükseltmesi 2G’den 4G’ye Geçiş Gibi”

"ETH’nin önceki en yüksek seviyesini geçerek 5.000 dolar seviyesindeki önemli bariyeri aşması bekleniyor.”

13 Mart 2024 10:42

Güncellenme: 14 Mart 2024 10:50

Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget Araştırma Baş Analisti Ryan Lee, Dencun yükseltmesi ile birlikte Ethereum layer-2 blok zinciri performansının önemli ölçüde iyileşmesini beklediğini bildirdi. Lee, ETH Dencun güncellemesi için “Ethereum Dencun güncellemesi iletişim ağının 2G’den 4G’ye geçişi gibi” dedi.


“ETH’nin 5.000 Dolar Seviyesinde Önemli Bir Bariyeri Aşması Bekleniyor”

Layer-2 ekosistemine kurulan dApp’lerin kullanımında kayda değer bir artış yaşanması beklediğini ifade eden Lee, şunları söyledi: 


“Coinbase’den Base, Binance’den opBNB gibi dikkat çeken ve Gitcoin, Celo ve Loot gibi tanınmış projelerin ekosistem altyapıları ve uygulama oluşturmak için OP Stack kullanmaya başlamalarıyla OP ekosistemi özellikle öne çıkıyor. Bu durumun OP’un “süper zincir” ekosistemi oluşturma vizyonunu gerçekleştirmesine katkıda bulunması bekleniyor. Ek olarak Dencun yükseltmesi, soyut cüzdanlar, zincirler arası köprüler, merkeziyetsiz depolama ve daha birçok ilgili alan için de önemli bir altyapı sağlayacak. Mükemmel bir analoji olmasa da daha geniş çapta anlaşılabilir bir benzetme yapmak gerekirse, Ethereum Dencun güncellemesi iletişim ağının 2G’den 4G’ye geçişi gibi. Veri depolama yöntemlerindeki değişikliklerle, Ethereum’un veri işlemek için ağ yeteneklerini önemli ölçüde iyileştirerek ETH için uzun vadede fayda sağlayacağını gösteriyor. Dencun yükseltmesinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ETH’nin önceki en yüksek seviyesini geçerek 5.000 dolar seviyesindeki önemli bariyeri aşması bekleniyor.”


Daha Fazla Oku

    ETHEtherEthereumdencunBitget

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Aptos, Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom ile DeFi Ortaklığı Kuruyor

18 Nisan 2024 18:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk