Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Unstoppable Domains, iPhone App ile Web3 Kimliklerinin Kullanımını Kolaylaştırıyor

Domain sağlayıcısının iOS uygulamasıyla Web3 erişilebilirliğini, birlikte çalışabilirliğini ve yakında da topluluğunu teşvik etmeyi hedefliyor.

17 Ağustos 2022 11:21

Güncellenme: 17 Ağustos 2022 14:38

Kripto domain sağlayıcısı Unstoppable Domains Salı günü yaptığı açıklamada, kullanıcılarına kolaylık sağlamak için bir iPhone uygulaması yayınlayacaklarını söyledi.


Kullanıcılar profillerini MetaMask gibi kripto cüzdanlarına bağlayabilecek ve böylelikle 180'den fazla merkeziyetsiz uygulamaya (dapps), metaverse ve oyuna giriş yapabilecekler. Asıl amaç, benzersiz kimliklerin ve etki alanlarının kullanımını kolaylaştırarak blockchain tabanlı uygulamaları protokoller arasında erişilebilir ve transfer edilebilir hale getirmek.


Unstoppable, son birkaç aydır yeni ürünler sunarken ve yeni ortaklıklar kuruyor. Daha geçen ay şirket, Pantera Capital liderliğindeki Seri A finansman turundan 65 milyon dolar topladı., Mart ayında iki eski IBM ve Twitch yöneticisini işe aldıktan sonra bir aile kripto cüzdanı yayınlamak için Mayıs ayında Blue Studios ile ortaklık kurdu.


Unstoppable'ın bir sonraki hamlesi, kullanıcıların yıl sonunda Android lansmanından önce birbirlerinin alan adı bağlantılı (domain-linked) profillerini keşfetmelerini sağlayan bir özelliği entegre ederek, uygulama içindeki bir topluluğu teşvik etmek olacak. Ürün başkanı Michael Williams şirketin Web3 misyonunun, "şu anda kripto içinde olan 50 kişi için değil, önümüzdeki 50 milyon insan için erişilebilir hale gelmesidir, "dedi.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD'li Milletvekilleri, Tigran Gambaryan'ın Ülkeye Dönmesi Konusunda Israrcı

5 Haziran 2024 11:12

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk