Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

STEPN'in DEX'i Orca'yı Geride Bırakarak Solana'daki En Büyük Merkeziyetsiz Borsa Haline Geldi

Solend protokolünün anonim kurucusu, STEPN'in token’larını borç verme platformuna entegre etmekle ilgilendiğini belirtti.

1 Temmuz 2022 11:13

Güncellenme: 1 Temmuz 2022 13:05

Solend'in anonim kurucusundan gelen bir tweet'e göre, hareket et-kazan oyunu STEPN'in merkeziyetsiz borsası (DEX), Solana merkezli borç verme platformu şimdi Solana'daki en büyük merkeziyetsiz borsa konuma ulaştı.

 

Dune'un verilerine göre yaklaşık 77,000 günlük aktif kullanıcısı olan STEPN'in DEX’i DOOAR, pazar günü Solana merkezli DEX Orca'yı yaklaşık 6.000 kullanıcı tile geride bırakatı.

 

STEPN Pazarlama Direktörü Shiti Maghani’nin CoinDesk'e yaptığı açıklamada, uygulamanın perşembe günü itibariyle günlük 800,000 aktif kullanıcısı olduğunu söyledi. Haziran ayının ortalarında STEPN, DOOAR'ı başlattı ve bu kullanıcıların yerel token’larında likidite sağlamalarına izin verdi - GST / USDC veya da GMT / USDC çiftlerinde.

 

Solend’in anonim kurucusu, GST oyun token’ında yüzde 542.5 borçlu yıllık yüzde verimini (APY) gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı ayrıca STEPN'in Solend ile entegre olduğunu görmek istediğini de belirtti.

 

Kurucu, CoinDesk'e, Solend'in STEPN entegrasyonunun kullanıcılar tasarruf ederken verim kazanmalarına ve giriş maliyetlerine (hedge)  yardımcı olacağını umduğunu dile getirdi. Magic Eden'den elde edilen verilere göre bir spor ayakkabı NFT'sinin mevcut taban fiyatının 2.80 SOL veya mevcut fiyatlarla yaklaşık 90 $ 'a mal oluyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk