Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Solana Hacker House’a Dilber Dudaklı, Şakşukalı Çağrı

Solana Hacker House etkiniliği 1 Şubat'ta İstanbul’da başlıyor. Solana Vakfı Başkanı Lily Liu, etkinliğe çağrı yaptığı eğlenceli videoda Türkçe “Merhaba” demenin farklı yolları olarak tatlı ve yemek isimlerini sayıyor.

31 Ocak 2023 09:36

Güncellenme: 31 Ocak 2023 12:21

Solana Hacker House etkinliği Türkiye’de ilk kez düzenleniyor.


1-5 Şubat arasında İstanbul’da düzenlenecek ve katılımın ücretsiz olacağı etkinlikte Solana, merkeziyetsiz finans (DeFi) gibi alanlara nasıl adım atılabileceğine dair çalışma atölyeleri, paneller ve sunumlar yapılacak.


Ayrıca katılımcıların projelerini geliştirmeleri, kendi fikirleri için ekip arkadaşları bulabilmeleri veya bir ekibe katılma fırsatları olacak. Bunun yanında Core Solana Lab mühendislerinden danışmanlık ve destek alabilecekler.


Öte yandan Solana Vakfı Başkanı Lily Liu ve Solana’nın iş Geliştirme yeni pazarlar biriminden sorumlu Akshay BD etkinliğe çağrıyı Türkçe olarak yaptılar.


Lily Liu’nun Twitter’dan paylaştığı eğlenceli videoda Liu, Superteam Türkiye’nin kendisine Türkçede merhaba demenin sekiz yolu olduğunu söylüyor. Ardından da “Dilber dudağı”, “Hünkar beğendi”, “İskender”, “Bici bici”, “Şakşuka” gibi yemek ve tatlıları sayıyor.Akshay BD ise Twitter hesabından paylaştığı videoda akıcı Türkçesiyle herkesi etkinliğe davet ediyor ve “Umarım İstanbul hacher house’da rastlaşırız” diyor.Akshay BD’nin bugün paylaştığı bilgilere göre ise İstanbul Hacker House şimdiden rekorlar kırmış durumda. Verilere göre İstanbul Hacker House şu ana kadar yapılanlar arasında en çok başvuru alan, en uzun bekleme listesi olan ve en fazla geliştiricinin katılacağı etkinlik olmuş.


Daha Fazla Oku

    SolanaSolana Hacker Houseİstanbul

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Deniz Türsen

Deniz Türsen, CoinDesk Türkiye'de Blockchain, Metaverse ve NFT faaliyetlerine ilişkin haberler ve röportajlar yapan editördür. Daha önce Hürriyet Gazetesi'nin Hürriyet İK ekinde ve Bloomberg Businessweek Türkiye dergisinde yönetim, insan kaynakları, istihdam üzerine röportajlar va haberler yapmıştır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin Rallisi Duraksadı, Ether ve Solana 19 Ayın En Yüksek Seviyesinde

8 Aralık 2023 10:16

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk