Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Securitize, RIA Hizmetlerini Genişletmek Adına Kirpto Varlık Yöneticisi Onramp Invest’i Satın Alıyor

Satın alımın önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor ancak şartlar henüz açıklanmadı.

17 Ağustos 2023 17:02

Güncellenme: 17 Ağustos 2023 17:12

Varlık tokenizasyon firması Securitize, kapsamını tescilli yatırım danışmanlarına (RIA’ler) genişletmek adına dijital varlık yöneticisi Onramp Invest’i satın aldı.


Onramp, Securitize'ın bir yan kuruluşu olarak faaliyet gösterecek ve Securitize’ın ürünlerini mevcut hizmetine entegre edecek.


Securitize, RIA'lerin müşterilerine özel sermaye, özel kredi, ikincil piyasalar ve gayrimenkul gibi alternatif varlık sınıflarında tokenize yatırımlar sunmalarını sağlamayı amaçlıyor.


Securitize’ın CEO’su Carlos Domingo, “Onramp mevcut olarak RIA’lara dijital varlık erişimi sağlıyor, bize de bu portföyü tamamlayıp tokenize varlık alternatifleri sunmak kalıyor” dedi.


Geleneksel piyasalar ve dijital varlıklar arasında süregelen bu ilişki, sektörlerdeki girişimler arasındaki konsolidasyonun bir göstergesi olabilir.


Domingo, CoinDesk’e şunları söyledi: “Teknoloji değerlemelerinin önemli ölçüde düşmesi ve VC yatırımlarının resmen kurumasıyla, Securitize gibi güçlü bilançoya sahip şirketlere büyük bir fırsat doğdu.”


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    securitizeTokenizasyondijital varlıklarRIAonramp invest

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Kripto Borsası Bitay'da Üst Düzey Atama

27 Eylül 2023 19:05

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk