Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Luna’nın Çöküşünü Önceden Tahmin Eden Yatırımcı 450 Bin MOON Token Hold Ediyor

Loch Research’ten Prithvi Jharevi, GCR’nin ortalama 40-45 sent fiyatla 450 bin MOON satın aldığını söyledi.

9 Ağustos 2023 15:16

Güncellenme: 9 Ağustos 2023 15:35

2022’nin başlarında Terra’ya ait LUNA’nın düşeceğine dair 10 milyon dolarlık bahis oynayan GCR kullanıcısı, Reddit’in topluluk token’ı moons’un (MOON) büyük bir kısmını elinde tutuyor. Reddit’te trend olan bir paylaşımla duyulan bu olay, on-chain uzmanları tarafından doğrulanıyor.


Reddit kullanıcısı Nutcase420’nin r/CryptoCurrency subreddit’inde paylaştığı gönderi, GCR’nin MEXC borsasından 450 bin MOON aldığını ve bu token’ları 24 saat önce Arbitrum Nova aracılığıyla kripto para borsası Kraken’a aktardığını gösteriyor.


Gönderi, Kraken para yatırma adresinin (0x5D1177F01f6607628b78fB29C73C8de751B28839) GCR ile ilişkili olduğunu iddia eden bir tweet’e atıfta bulunuyor. Daha önce adrese GCR’ye ait @GiganticRebirth: Ezekielx.eth domain’inden yüksek meblağlarda ether (ETH) aktarıldığı görülüyor.Loch Research’ün kurucu ortağı ve CEO’su Prithvir Jhaveri, spekülasyonu onaylıyor:


“On-chain analizler, Kraken’da yer alan bu adresin HCR ile ilişkili olduğunu doğruladı. Adres ortalama 40-45 sent fiyatla 450 bin MOON satın aldı” diyen Jhaveri, MOON token’ların ne zaman satın alındığının belirsiz olduğunu sözlerine ekledi.


Sosyal medya, GCR’nin bu davranışını MOON token’lar için boğa katalizörtü olarak görüyor.


MOON, Kraken’ın token’ı listelemesinin ardından yüzde 50’nin üzerinde arttı.


Geçen yılın başlarında GCR, 10 milyon dolar değerinde LUNA token short’lamıştı ve token’ın Mart 2023’e kadar 88 doların altına düşeceğini iddia etmişti. LUNA, Mayıs 2022’de Terra’nın algoritmik stabilcoin’i UST ile birlikte çöktü ve yatırımcıların milyarlarca dolarlık serveti yok oldu.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    moonRedditTerralunaGCR

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Kripto Saklama Şirketi Fireblocks, Coinbase International Exchange ile Ortaklık Kurdu

10 Haziran 2024 22:07

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk