Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Sağlık ve Fitness Uygulaması Sweat Economy, Web3'e Geçmek İçin Özel Token Satışında 13 Milyon Dolar Topladı

Şirket, hareketi desteklemek için Near Protocol ile birlikte çalışıyor.

29 Temmuz 2022 11:35

Güncellenme: 29 Temmuz 2022 16:02

Kazanmak için hareket (Move-to-earn) uygulaması Sweat Economy, Electric Capital, Spartan Capital, OKX Blockdream Ventures, Goodwater Capital ve GSR Ventures liderliğindeki özel bir token satışında 13 milyon dolar topladı.

 

Finansman, uygulamanın Web3 alanına taşınmasını hızlandırmak için kullanılacak ve yerel token SWEAT ile kullanıcılar günlük etkinlikleri için kripto kazanmaya başlayabilirler.

 

Sweat Economy kurucu ortağı Oleg Fomenko, CoinDesk'e yaptığı açıklamada, "Bu simgeyi yaratarak hareket ekonomisini yaratmak için büyük miktarda fırsat var" dedi.

 

2015 yılında Sweatcoin olarak kurulan yakın zamanda yeniden markalanan Sweat Economy - kullanıcılara aktif kalarak sağlıklarını iyileştirmeleri için ilham vermeyi amaçlıyor. Bunu yaparken, ürünler, hizmetler ve bağışlar için kullanılabilecek uygulama içi tokenlar kazanılıyor.

 

Web3'e geçişi aradıktan yedi yıl sonra Sweat Economy, token üretiminde uygulamayı desteklemek için Near Protocol ile işbirliği yapıyor. SWEAT, kullanıcıların günlük hareketlerle kazanabilecekleri uygulama için yeni para birimi olacak.

 

Fomenko, chainlerin dikkate alındığını, ancak sadece Near'ın Web3'ü dünyaya, ekip üyelerine, çevre dostu bir şekilde ve hızlı işlem getirme vizyonu olduğu için seçildiğini söyledi.

 

Kazanmak için hareket oyunları, giriş engellerine rağmen geçen yıl popülerlik kazandı. Kullanıcıları kripto kazanmak için koşmaya motive eden popüler bir oyun olan Stepn, oyuncuların oynamak için NFT spor ayakkabıları satın almalarını gerektirir. Magic Eden'in verilerine göre, mevcut taban fiyatı 1.04 SOL veya 44 dolar.

 

Bununla birlikte, Sweat’i oynamak tamamen ücretsizdir.

 

Sweat Economy şu anda 5 milyon olan kullanıcıları, 12 Eylül'de yapılması planlanan token oluşturma etkinliğinin (TGE) ardından uygulama içi bir Near cüzdanı oluşturma fırsatına sahip olacak. Tamamlandığında, bir SWEAT token’ı toplamak için yeterli 1,000 adımla kazanmaya başlayabilirler.

 

Fomenko, "Misyonumuz dünyayı fiziksel olarak daha aktif hale getirmek" dedi. "Projemizle yaptığımız her şey, insanların bir ayağını diğerinin önüne koymaları için daha fazla motivasyon sağlamak için orada."

 

Şimdilik, kullanıcılar SWEAT'lerini yalnızca uygulama içinde tutabilecekler. Tokenlar sonunda uygulamanın dışına çıkarılabilecek ve NFT'leri kaydetmek, stake etmek ve satın almak için kullanılabilecek.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Lider Kripto Para Borsası

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk