Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Popüler NFT Koleksiyonu Cool Cats Geniş Kitlelere Hitap Etmek İstiyor

Çok sevilen Blue Cat karakterini koleksiyonun merkezine oturtacak Cool Cats, markasında yeniden yapılanmaya gidiyor

2 Şubat 2023 16:58

Güncellenme: 2 Şubat 2023 17:38

Popüler NFT koleksiyonlarından Cool Cats, Web3’ün ötesine geçerek daha geniş kitlelere hitap etmek amacıyla marka değişikliğine gidiyor.


Çarşamba günü topluluk üyeleriyle yapılan görüşmeler sonrasında kurucular, yeni içerik türlerinden yararlanma yolunda fikri mülkiyeti daha faydalı kılmak ve global bir marka olma hedefini içeren planlarını paylaşmış durumda. Blue Cat karakterini merkezine aldıkları koleksiyonda kullanıcılar, Cool Cats’in metaverse’ü Cooltopia’yı deneyimleyecek ve böylece her zamanki sadık kitlenin ötesine erişilebilecek.  CoinDesk’e konuşan Cool Cats’in kurucu ortağı Colin Egan “Markayı yeniden yapılandırma hamlemiz hem mevcudiyetimizi ölçeklendirme hem de topluluğa yeni üyeleri getirmeyi hedefleyen yeni bir stratejik yön anlamına geliyor” diyor.


Cool Cats token sahiplerinin sadakatini artıracak yeni özellikler de sunuyor. Söz konusu özelliklerden Cool Score’la koleksiyoncuların topluluğa etkileşimi teşvik edilirken, “Fracture” adındaki özellikle ise kullanıcıların dijital koleksiyonlar aracılığıyla hikaye anlatabilecekleri NFT’ler sunuluyor.


CoinDesk’e konuşan Cool Cats’in pazarlama direktörü Jaclyn Woo, “İsterseniz profil fotoğraflarımızı kullanın isterseniz etkinliklerimize katılın ya da ürünlerimizi giyin, tüm bunlar topluluğumuzdaki herkese aşılamak istediğimiz bir duygu” diyor ve ekliyor: “Bu durum topluluğumuz ve Web3 kökenlerimizin ve bugün burada olmamızın temel nedeni. Büyüdükçe ve dönüştükçe hikayeler yaratmaya ve ürünler geliştirmeye devam etmek istiyoruz.” 


Cool Cats, 2022’nin Mart ayında Hollywood’un yetenek ajansı Creative Artists Agency ile NFT işini büyütmek için iş birliğine gitmişti. Pazaryeri Opensea’nin verilerine göre, söz konusu koleksiyon 2,3 ETH’dan (yaklaşık 3 bin 770 dolar) satışa çıkarken, işlem hacmiyse 117 bin 56 ETH (yaklaşık 192 bin dolar.)


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Finans Protokolü Usual, Gerçek Dünya Varlıkları Tarafından Desteklenen Stabilcoin'ini Tanıttı

29 Şubat 2024 00:37

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk