Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

PancakeSwap, Ekosistem Büyümesi için Yapacağı Ortaklıkları Planlıyor

İşler planlandığı gibi giderse, CAKE token sahipleri ortaklıklardan çok büyük fayda görecek.

23 Şubat 2024 12:51

Güncellenme: 23 Şubat 2024 13:37

Merkeziyetsiz borsa PancakeSwap (CAKE), geliştiricilerin kodları çatallamasına ve platform sürümlerinin diğer blok zincirlerinde işlemesine olanak tanıyacak bir ortaklık modeli planlıyor.


Geliştiricilerin başındaki isim olan Chef Mochi, "Artan blok zinciri sayısı ve merkeziyetsiz finansa (DeFi) artan ilgiyle birlikte, bu ortaklık girişimi DeFi ekosisteminde daha geniş erişim sağlamayı amaçlıyor. Fırsatları kolaylaştırmak için PancakeSwap'ın kullanıcı dostu arayüzünden ve çoklu zincir yeteneklerinden yararlanmayı hedefliyoruz" diyor.


"Geliştiriciler ve protokoller, PancakeSwap DEX'i açık kaynaklı hale getirerek, kendi DEX'lerini zahmetsizce oluşturmak için teknik temelinden yararlanabilir ve sıfırdan başlamadan inovasyonu hızlandırabilir" diye ekliyor.


Ortaklar, diğer blok zincirlerinden ve layer-2 ağlarından geliştiricilerin, borsanın resmi olarak sunulmadığı bir PancakeSwap sürümü sunmasına izin verecek. Karşılığında ise PancakeSwap'tan çeşitli teşvikler ve teknik destek alacaklar.


CAKE sahipleri, ortaklardan yerel DEX token’ları alacakları için dolaylı olarak bu iş birliğinden faydalanacaklar ve alım satım ücreti gelirinin bir kısmı, CAKE token’ları yakmaya tahsis edilecek, böylece arz azaltılacak.


PancakeSwap, bugün ilerleyen saatlerde DAO'suna tartışma fırsatı verecek ve önümüzdeki haftalarda topluluk geri bildirimi hakkında girdi toplamak için resmi bir teklif sunacak.


PancakeSwap şu anda BNB Chain, Ethereum, Aptos, Polygon zkEVM, Linea, zkSync Era, Base, Arbitrum One ve opBNB ağlarında mevcut. 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana 640 milyar dolar topladı ve kilitli toplam likiditesi 1,5 milyar doların üzerinde.


Veriler, CAKE token’larının son 24 saatte %4,2 arttığını gösteriyor.


Daha Fazla Oku

    cakePancakeSwapdefiMerkeziyetsiz Borsa

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Hong Kong Spot BTC ETF Başvuranları Onay Aldıklarını Duyurdu

15 Nisan 2024 16:30

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk