Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

NFTX DAO, Portföy Çeşitlendirmesi için Oylama Gerçekleştiriyor

Merkeziyetsiz otonom organizasyonun (DAO) token sahipleri, çalkantılı kripto piyasasının ortasında hazine varlıklarının 2 milyon dolarını çeşitlendirmek amacıyla oylama gerçekleştiriyor.

27 Mart 2023 10:16

Güncellenme: 27 Mart 2023 13:00

NFTX, kendisini non-fungible token’lar (NFT) için bir likidite protokolü olarak adlandırıyor.

NFTX token sahipleri, dolar sabit çıpasını kaybeden USDC’ye olan yatırımlarını farklı varlıklara yönlendirmeyi düşünüyor. Şu anda platformun tüm stabilcoin yatırımları piyasa değerine göre ikinci en büyük stabilcoin olan USDC olarak görünüyor.

Kendi token’ı hariç hazinesinde yaklaşık 20 milyon doları olan platform, 1,3 milyon dolar değerinde USDC’ye sahip durumda. Yapılan teklif ise hazinenin 2 milyon dolarını başka bir şekilde değerlendirmeyi baz alıyor.

NFTX’in önemli isimlerinden 0xchop, “Stabilcoin yatırımlarımızın tamamını USDC’de tutmak, kaos ortamında dolar sabitini kaybetmesiyle hata yaptığımızı gösterdi. Operasyonları çok fazla etkilemiyorsa, yatırımları birden fazla stabilcoin’e bölmek en mantıklısı olabilir.” ifadelerini kullandı.

Oylama, yönetişim token’ının dolaşımdaki arzının %10’una denk gelen 50 bin token’lık sayıya ulaşıldığında sonuçlanacak.


Daha Fazla Oku

    nftUSDCNFTXdao

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD'li Milletvekilleri, Tigran Gambaryan'ın Ülkeye Dönmesi Konusunda Israrcı

5 Haziran 2024 11:12

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk