Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Metaverse ve Oyun Dünyasını Buluşturan İş Birliği

Merkeziyetsiz metaverse platformu The Sandbox ve oyun platformu Gamer Arena, rekabetçi oyun ruhunu metaverse'ün yaratıcı yönleriyle birleştirme amacıyla iş birliğine gitti.

2 Mayıs 2023 12:36

Güncellenme: 2 Mayıs 2023 13:43

Oyun platformu Gamer Arena, CoinDesk Türkiye ile paylaştığı basın bülteninde blokzincir tabanlı metaverse oyun platformu The Sandbox ile stratejik ortaklık yaptıklarını duyurdu. Bu iş birliği, oyuncuların yeteneklerini The Sandbox’a taşıdıkları, eşsiz ve etkileşimli bir oyun deneyimi yaratmayı amaçlıyor. Bu partnerlik ile Gamer Arena'nın ‘Mücadele Et & Kazan’ modeli ile The Sandbox'un ‘Oyna – Yarat – Kazan’ modeli birleşiyor. Ayrıca yaratıcılara da farklı bir metaverse oyun deneyimi yaşama fırsatı sunulması hedefleniyor.


The Sandbox ile yapılan iş birliği, Gamer Arena'nın blokzincir teknolojisinin gücünden ve metaverse'in hızla artan etkinliğinden yararlanmasına olanak tanıyarak kullanıcılarına yenilikçi ve sürükleyici bir deneyim sunmayı amaçlıyor.


İş birliği kapsamında The Sandbox ve Gamer Arena, kullanıcı katılımını teşvik etmek ve topluluk aidiyetini pekiştirmek için çeşitli sanal etkinlikler düzenleyecek. Oyuncular, etkinliklere katılarak yeteneklerini sergileyebilecek, rakipleriyle mücadele edebilecek ve her iki platformun yerel para birimi GAU ve SAND ödülleri kazanabilecekler.


Yeni bir çağ başlıyor

Gamer Arena'nın CEO'su Kerim Yılmaz, The Sandbox ile yaptıkları iş birliğinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Çünkü bu partnerlik, oyun alanında yeni bir çağı temsil ediyor ve kullanıcılarımız için öncü deneyimler yaratma fırsatı sunuyor. Blokzincir teknolojisinin entegrasyonu ve etkinliklere katılırken token kazanma olanağı oyuncuların platformumuzla nasıl etkileşime girdiğini köklü bir şekilde değiştirecek. Ortak çabalarımızın neler üreteceğini görmek için sabırsızlanıyoruz." dedi.İş birliği, 3 Mayıs’ta 14 gün sürecek bir etkinlikle başlatılacak. The Sandbox sponsorluğunda, Gamer Arena’da çeşitli rekabetçi oyunları içeren birden fazla turnuva düzenlenecek. Katılımcılar, rakipleri ile mücadele etme heyecanını yaşadıktan sonra The Sandbox içinde yepyeni bir dünyayı keşfetme ve yaratma fırsatı bulacak.


Basın bülteninde bu iş birliğinin “oyuncuların metaverse'de nasıl etkin olabileceğine dair bir örnek teşkil edeceğini, dijital dönüşümün geleceğini şekillendirmek için iki şirket arasındaki diğer birçok iş birliğinin de başlangıcı niteliğinde” olduğu vurgulanıyor.


Daha Fazla Oku

    Gamer ArenaThe Sandboxmetaverseoyun

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Hazinesi Denizaşırı Kripto Piyasasını da Takip Ediyor

30 Kasım 2023 11:55

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk