Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Ledger, İşletmeler için NFT Pazar Yeri ve Hizmet Platformunu Başlattı

Cüzdanlarıyla tanınan kripto donanım firması, NFT'lerin alım, satım ve oluşturmasını daha güvenli ve daha güvenli hale getirmeye çalışıyor.

22 Haziran 2022 17:38

Güncellenme: 22 Haziran 2022 19:50


Kripto donanım ve güvenlik firması Ledger, Çarşamba günü NFT.NYC'deki Ledger Op3n konferansında yaptığı açıklamada, şirketler için bir NFT pazar yeri ve Web3 hizmetler platformu başlattığını duyurdu. Ledger ayrıca Web3 eğitimi ve güvenliğine odaklanan bir dizi başka ürün de sunuyor.Şirketin NFT pazarı olan Ledger Market, güvenlik ve şeffaflığa öncelik veriyor. Ledger CEO'su Pascal Gauthier'e göre, NFT yatırımcılarının dolandırıcılıklardan kaçınmasına yardımcı olan bir süreç olan açık imza, uygun güvenlik "endüstrinin en büyük sorunlarından biri" ancak bu, "Web3 yenilik dalgasında" kaybolan bir şey.


Ledger Market, varlıklarını piyasada listelemek için LVMH'nin Tag Heuer’i, NFT koleksiyonu DeadFellaz ve Brick/Babylon gibi markalarla ortaklık kuracak.


Gauthier, CoinDesk'e ilgili taraflar arasında şeffaflık eksikliği hakkında “Herkes 2000'lerde web siteleri oluşturuyormuş gibi NFT kuruyor” dedi. Gauthier, Ledger Enterprise Create ile "markaların ve yaratıcıların tamamen kontrol sahibi olmasına izin vermeyi” umduklarını da ekledi


Gauthier'e göre, Ledger'ın günlük iki milyon aktif kullanıcısı var ve dünya çapındaki dijital varlıkların %20'sinden fazlası kendi teknolojileri tarafından korunuyor. Şirket, 2014 yılında bitcoin odaklı olarak piyasaya çıktı ve şimdi son ürün geliştirmeleriyle Web3 alanına giriyor. 


Şirket mayıs ayında, kullanıcılarının Web3 uygulamalarına bağlanması için bir donanım cüzdanı olan Ledger Connect'i piyasaya sürmüştü.

            

Ancak Gauthier, Web3'ü harekete geçirmeden önce kullanıcıların çeşitli teknolojileri ve bunları nasıl kullanabileceklerini anlamalarına yardımcı olmanın Ledger'ın işi olduğunu belirtti. CEO’ya göre Ledger'ın, NFT ödülü mekanizması sunan Web3 odaklı, öğrenme odaklı bir oyun olan Ledger Quest'i ve kullanıcıların blockchain teknolojisi ve güvenlik anlayışlarını genişletmeleri için bir eğitim platformu olan Ledger Academy'yi başlatmasının nedenlerinden biri de bu.


Ledger ayrıca Mike Shinoda, Deadfellaz, Dan Held ve Bobby Hundreds gibi ünlülerden oluşan bir ‘Pro Team’in topluluklarını Web3'te eğiterek şirketin elçileri olacağını duyurdu.Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
MicroStrategy, Hisse Senedini 10:1 Olarak Böleceğini Açıkladı

11 Temmuz 2024 18:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk