Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kızılay Kripto Para Cinsinden Bağışları Kabul Etmeye Başladı

Kahramanmaraş’taki depremlerin ardından Kızılay, kripto para birimleriyle bağış kabul etmeye başladı.

8 Şubat 2023 09:16

Güncellenme: 8 Şubat 2023 10:06

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Kızılay da kripto para birimleriyle bağış kabul etmeye başladı.


Dün, sanatçı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği, Mali Suçlar Araştırma Kurulu’ndan (MASAK) gerekli izinleri aldıktan sonra kripto para cinsinden bağış toplamaya başlamıştı. Bunun ardından Kızılay da internet sitesinden ‘Kripto Para Birimleri ile Bağış’ başlığı altında bağış yapılabilecek kripto hesap cüzdan bilgilerini paylaştı.


Paylaşılan cüzdan adresleri şu şekilde:


BTC Yatırma Adresi: bc1qe5vk78kmzq3v9xry3c9w7u09g0q9fvhsvuvsq5t6lvzfzatsdygs2whz3u


ETH Yatırma Adresi: 0x1fc82b7a62c0414163A332693Ec66EC91f4cd1dE


USDT (ERC20) Yatırma Adresi: 0x1fc82b7a62c0414163A332693Ec66EC91f4cd1dE


USDT (TRC20) Yatırma Adresi: TWyAHQNttueddv5Hp9B1dAnBVrDNqBjrCo


USDC (ERC20) Yatırma Adresi: 0x1fc82b7a62c0414163A332693Ec66EC91f4cd1dE


Polkadot (DOT) Yatırma Adresi: 14FzHs6ESUbBdynBXMd26VSF9yZV6SGX1nWfffBh9MWAfL2K


Web3 Teknolojileri Derneği, blokzincir topluluklarının inisiyatifi ile önceki gün “Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Kızılay’ın resmi kripto varlık cüzdanlarını oluşturup, dijital ortamdaki resmi kanallardan paylaşmasını arzu ediyoruz” duyurusuyla bir imza kampanyası başlatmış ve bu kampanyaya pek çok kurum ve blokzincir topluluğu katılmıştı.


Daha Fazla Oku

    KahramanmaraşKızılay

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
İstihdam Verileri Açıklandı, ABD Haziran Ayında 206 Bin İşgücü Sağladı

5 Temmuz 2024 18:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk